Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Bieg Piaśnicki to nie tylko okazja do sprawdzenia wiosennej formy - lecz przede wszystkim sportowy sposób na oddanie hołdu tym, którzy tam polegli. Dlatego w tak licznym uczniowsko-nauczycielskim gronie stawiliśmy się na starcie przy Bramie Piaśnickiej, by zmierzyć się z trudami 10-cio kilometrowej trasy do samych grobów piasnickich. Udało nam się przy okazji wywalczyć kilka czołowych lokat. Tytuł najszybszej dziewczyny w kategorii dziewcząt do lat 19-tu obroniła Joanna Popiołek. Pani Monika Rolbiecka jak przed rokiem również stanęła na drugim miejscu podium w klasyfikacji open pań.
Bieg Piaśnicki był biegiem inauguracyjnym rozpoczynającym rywalizację w cyklu "Kaszuby Biegają", która potrwa aż do października. Zawodnicy co kilka tygodni będą mieli okazję wystartować w najurokliwszych miejscach naszej małej ojczyzny, ścigając się na dystansach od 10 km do półmaratonu. Kolejny bieg już 29 kwietnia w Kartuzach. Poniżej wyniki naszych reprezentantów.

Imię i Nazwisko
Klasa Czas Miejsce w kategorii wiekowej
Joanna Popiołek
3b LO 49:42 1
Kornelia Formella
3b LO 57:44 5
Dawid Janik
4b T 58:45 40
Grzegorz Kepka
absolwent 38:38 1
Marcin Kołodziejski
absolwent 50:00 16
Monika Rolbiecka
nauczycielka 39:12 1
Tomasz Nikrant
nauczyciel 41:50 21
Maciej Syska
nauczyciel 55:26 83


>

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.