Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

23 kwietnia trzy muszkieterki stawiły się na starcie XII Wojewódzkiego Biegu Przełajowego Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Linii. Wszyscy zapewne znamy przysłowie o miesiącu kwietniu i z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że miałyśmy dzisiaj do czynienia z wiatrem, deszczem, śniegiem (!!!) i słońcem. Dziesięciokilometrowa trasa na pewno nie należy do najłatwiejszych ale zapewnia dobry trening siłowy w cyklu przygotowań do kolejnych startów, dlatego cieszymy się z kolejnych pokonanych kilometrów w biegu.

Klasyfikacja
Miejsce
Imię i nazwisko Czas Klasa
II
Monika Rolbiecka 29:19 nauczycielka
IV
Katarzyna Konkel 43:03 absolwentka
XXV
Małgorzata Lange 57:45 absolwentka


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.