23 kwietnia trzy muszkieterki stawiły się na starcie XII Wojewódzkiego Biegu Przełajowego Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Linii. Wszyscy zapewne znamy przysłowie o miesiącu kwietniu i z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że miałyśmy dzisiaj do czynienia z wiatrem, deszczem, śniegiem (!!!) i słońcem. Dziesięciokilometrowa trasa na pewno nie należy do najłatwiejszych ale zapewnia dobry trening siłowy w cyklu przygotowań do kolejnych startów, dlatego cieszymy się z kolejnych pokonanych kilometrów w biegu.

Klasyfikacja
Imię i nazwisko Czas Klasa