Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W dniu 25 kwietnia 2017 roku (wtorek) po raz dwunasty Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdańsku zorganizowało Wojewódzki Konkurs "Najlepszy w Zawodzie". Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się dziesięciu uczestników z szkół o profilu elektrycznym i piętnastu z branży mechanicznej, reprezentujący łącznie czternaście placówek oświatowych z naszego województwa.
W tym roku wśród finalistów znalazło się dwóch uczniów Naszej szkoły Szymon Groth i Bartłomiej Maciszka z klasy 4 bT. Nasi reprezentanci zmierzyli się z zadaniem polegającym, na wykonaniu elementu maszynowego - docisku do uchwytu obróbczego, na podstawie rysunku wykonawczego. Po zaciętej rywalizacji drugie miejsce w konkursie zajął Bartłomiej Maciszka.
Na zakończenie wypada złożyć gratulacje wszystkim uczestnikom i podziękowania gospodarzom za sprawną organizacje zawodów.

17_04_25_najlepsi_w_zawodzie_05 (65 kB) 17_04_25_najlepsi_w_zawodzie_05 (65 kB) 17_04_25_najlepsi_w_zawodzie_05 (65 kB) 17_04_25_najlepsi_w_zawodzie_05 (65 kB) 17_04_25_najlepsi_w_zawodzie_03 (88 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.