W środę 26 kwietnia, naszą ekipę z samochodówki przywitała deszczowa Warszawa. Czwórka dziewczyn z drugiej klasy fototechnika wraz z opiekunem udała się do stolicy, aby odebrać nagrody za udział i miejsce w finale w XV edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych czekał na nich poczęstunek oraz uroczysta gala z rozdaniem nagród. Naszej szkole udało się zająć 6 miejsce w pierwszej 20. Po wszystkim dziewczyny miały okazje pozwiedzać okolice i mimo niezbyt dobrej pogody humory dopisywały. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych przygód z ekonomią!