Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Aż 38 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce, które odbyły się 24.05.2017 r. na terenie MOSiR Reda oraz obiektach ZS nr 1 w Redzie. Mieliśmy swoich reprezentantów w każdej z 11 konkurencji: 6 biegowych i 5 technicznych.
Wróciliśmy z 15 medalami (8 srebrnych i 7 brązowych) i choć, chyba pierwszy raz od wielu, wielu lat, nie zdobyliśmy ani jednego złotego krążka, rezultat końcowy cieszy. Każdy z naszych zawodników, który zajął miejsce w pierwszej dziesiątce, zdobył cenne punkty dla „Samochodówki”. Ich suma dała dziewczętom zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej. Chłopcy natomiast, tak jak w zeszłym roku, musieli uznać przewagę rywali z ZSP nr 1 w Rumi. Po dodaniu punktów dziewcząt i chłopców ponownie możemy pochwalić się drugim miejscem w klasyfikacji drużynowej szkół. Brawo!
Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Patryk Adamus oraz Patryk Gruba. To oni stawali na podium aż trzy razy. Zdobyli maksymalną liczbę medali, jaką mogli, bo zgodnie z regulaminem, w nie więcej niż w dwóch konkurencjach indywidualnych i w biegu sztafetowym może wystartować jeden zawodnik.
Wyniki naszych reprezentantów przedstawiają się następująco:

Dziewczęta
Chłopcy
100 m
Agnieszka Zubowicz - 2e LO – 6.miejsce
Oktawia Lewicka - 2b LO – 7.miejsce
200 m
Dominika Żak - 3b LO – srebrny medal
Klaudia Rutkowska - 2b LO - 9. miejsce
Patryk Adamus - 2aT – brązowy medal
Patryk Szmidt - 2cZ– 9. miejsce
400 m
Weronika Klawikowska - 1b LO - 4. miejsce
Agnieszka Zubowicz - 2e LO – 6. miejsce
Patryk Adamus - 2aT – srebrny medal
800 m
Agata Maliszewska - 1e LO – srebrny medal
Monika Marczykowska - 2b LO - brązowy medal
Klaudia Smuga - 1b LO – 9. miejsce
Tomasz Jeżowski - 2b LO - brązowy medal
Michał Kożyczkowski - 2b LO – 5. miejsce
1500 m
Kornelia Formella 3b LO - 5. miejsce
Oliwia Motyka 2b LO – 7. miejsce
Krystian Herta - 1aZ – 8. miejsce
Jakub Piekarski - 1b LO – 9. miejsce
Sztafeta 4x100 m
5. miejsce dziewcząt:
Dominika Żak - 3b LO
Kornelia Ogórkiewicza - 1e LO
Karolina Drewa - 1b LO
Oktawia Lewicka - 3b LO
""Sztafeta Patryka” ;-)Srebrny medal chłopców:
Patryk Adamus - 2aT
Patryk Szmidt - 2cZ
Patryk Gruba - 4aT
Jakub Pałys - 3aT
Skok w dal
Oktawia Lewicka - 2b LO - 6.miejsce
Wiktoria Dampc - 1b LO – 8. miejsce
Wiktoria Książek - 2 b LO – 10 miejsce
Łukasz Oleszek - 3cZ – 5. miejsce
Skok wzwyż
Wiktoria Książek - 2b LO – brązowy medal
Kamil Kaźmierczak - 3bT– srebrny medal
Pchnięcie kulą
Paulina Stenka - 1b LO – srebrny medal
Wiktoria Dampc - 1b LO – brązowy medal
Kinga Styn - 2b LO – 5. miejsce
Patryk Brzeski - 1aZ – 4. miejsce
Rzut oszczepem
Agnieszka Schmidt - 1b LO - brązowy medal
Anna Miszka - 2b LO – 4. miejsce
Angelika Górska - 1b LO – 7. miejsce
Patryk Gruba - 4aT – srebrny medal
Michał Okrój - 2b LO – 9. miejsce
Rzut dyskiem
Milena Kosznik - 1b LO – brązowy medal
Agnieszka Schmidt - 1b LO – 4. miejsce
Magdalena Siry - 2b LO – 8. miejsce
Patryk Gruba - 4aT– srebrny medal
Szymon Rogksz - 1b LO – 10. miejsce

Gratulujemy wszystkim...

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.