Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

XVIII Turniej imienia naszego patrona jest już za nami. W piękny majowy piątek rywalizowało ze sobą 7 szkół naszego powiatu. W części teoretycznej tym razem pojawiły się zagadnienia dotyczące powiatu na starych fotografiach. Literaturę uważnie studiował nasz uczeń Krzysztof Białk z klasy I p, zajmując indywidualnie pierwsze miejsce w tej części. Tuż za nim uplasował się reprezentujący ZSP nr 2 w Wejherowie - Wojciech Skierka i z tą samą liczbą punktów Klaudia Sałek z ZSP nr 1 w Rumi.
Po zaciętej sportowo- artystycznej części konkursu (przygotowanej przez nauczycieli w-f) drużyna naszej szkoły w składzie: Krzysztof Białk, Patryk Hirth, Kacper Gawin i Mateusz Wysokiński z klasy Ip LO utrzymała prowadzenie i po 12 latach przerwy ponownie zdobyła puchar swojego patrona. Drugie miejsce drużynowo zajęło Liceum nr 1 w Wejherowie, a trzecie ZSP nr 2 w Wejherowie. Naszym konkurentom szczerze gratulujemy pięknej rywalizacji do ostatniego tchu i mamy nadzieję, że jak zawsze dobrze się bawili, a za rok będą jak zawsze wielkim wyzwaniem. Nasza radość i duma nie miała końca jeszcze na paradzie szkolnej, bo zwycięstwo ciężko zdobyte cieszy najbardziej. Drużynie gratulujemy, a wszystkim, którzy przygotowywali konkurs i autorowi pytań Panu Andrzejowi Januszowi bardzo dziękujemy.
Do zobaczenia za rok!

XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski” XVIII Turniej „Jakub Wejher i powiat wejherowski”


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.