Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W miniony weekend (27-28 maja) w Liverpoolu odbyły się Mistrzostwa Amatorskich Zespołów w Piłkę Ręczną. Wystąpiła w nich jedna z „naszych” - Asia Kwiatkowska. Wraz z koleżankami z Gdańska i dwiema na stałe mieszkającymi w Wielkiej Brytanii zgłosiła chęć udziału, obok 9 innych zespołów damskich (8 angielskich i jednego z Norwegii) i 12 męskich (m. in. z Holandii i Niemiec).
Drużyny kobiet podzielone zostały na 2 grupy i, jak się później okazało, to właśnie zespoły z grupy, w której znalazła się polska drużyna, spotkały się w finale. Norweżki po raz pierwszy od 4 lat musiały oddać tytuł mistrzyń, po jednobramkowej przegranej z jedna z angielskich drużyn. Polski zespół zakończył zawody na 5. miejscu. Z finalistkami przegrały dokładnie takim samym wynikiem - 8:12.
„Fantastyczna przygoda” ;- tak w dwóch słowach streściła nam udział w mistrzostwach w Liverpoolu nasza zawodniczka.

17_05_28_liverpool_03 (94 kB) 17_05_28_liverpool_03 (94 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.