W ogólnopolskiej akcji udział wzięli uczniowie klasy pierwszej i drugiej Liceum Ogólnokształcącego naszej szkoły, ubrani w koszulki przypisane ich profilom. Akcja "Jak nie czytam jak czytam" stała się okazją do nagrodzenia uczniów, którzy przeczytali największą ilość książek, w tym roku szkolnym: 89, 54, 29 pozycji książkowych. Krótkiego wstępu o celach akcji i wręczenia nagród dokonała pani dyrektor Anna Wilk. Mimo, że pogoda nie do końca nam sprzyjała wspólnie czytaliśmy wypożyczone z biblioteki książki. Wszystkim przybyłym: dyrekcji, nauczycielom i uczniom dziękujemy za włączenie się do naszej akcji.