Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W dniu 07.06.2017 r. w Rumi zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej. W zawodach o Mistrzostwo Powiatu udział wzięło 7 zespołów. Nasza drużyna zagrała w II grupie z Zespołem ZSP nr 2 z Wejherowa. Mecze eliminacyjne zostały rozegrane 06.06.2017 r. Do finału zakwalifikowały się drużyny, które wygrały swoją grupę. W drugiej grupie najlepszy okazał się nasz zespół, pokonując "Elektryk" po dogrywce 2:1.
Zwycięscy tych grup spotkali się 07.06.2017 r. w finale, który odbył się w Rumi. Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna pierwszy mecz tego finału rozpoczęła z ZSP nr 1 Rumia. Po wielu ciekawych akcjach - pod jedną jak i drugą bramką - nasi chłopcy musieli uznać wyższość " Wikinga" 3:0.
Mecz decydujący o zajęciu drugiego miejsca rozegraliśmy z zespołem ZSP nr 2 Rumia. Od samego początku mecz stał na wysokim poziomie, akcja za akcją raz pod jedną jak i drugą bramką. Po bardzo ładnej akcji w naszym wykonaniu zdobyliśmy bramkę i było 1:0. Zespół z Rumi nie dawał za wygraną i po mimo dobrej gry w defensywie nie ustrzegliśmy się błędów, co spowodowało utratę dwóch bramek. Nie mając już nic do stracenia nasza drużyna ruszyła do odrabiania stra,t co przyniosło efekt w postaci strzelenia dwóch bramek i wygrania tego emocjonującego meczu 3:2, zdobywając drugie miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Potrykus, Piotr Bianga, Sebastian Klawikowski, Jakub Pałys, Paweł Wenta,Fabian Ratajczak, Bartosz Brejski,Marek Formela, Dawid Pusdrowski, Szymon Felstau, Michał Milewski, Maciej Kożyczkowski, Michał Kożyczkowski, Tomasz Jeżowski, Mateusz Fetta. Dziękujemy chłopakom za zaangażowanie i walkę do ostatniej kropli potu.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej nozna_18 (144 kB) nozna_18 (144 kB) Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.