Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego - 31.08.2017 r. nadarzyła się okazja, by piłkarki ręczne sprawdziły powakacyjną formę. Za nimi 80 minut gry (4x 20 minut) z angielską drużyną. Tym razem rozegrały spotkanie z zespołem, który na sportowy obóz przyjechał do Gdańska Zaspy. Rywalki, ciut młodsze od naszych, przez dwie pierwsze części spotkania przygrywały różnicą 2-3 bramek. Dwie kolejne części meczu pozwoliły naszym zawodniczkom sporo zwiększyć bramkową przewagę. Choć angielska bramkarka nie raz szokowała swoimi umiejętnościami, 32 razy udało się ją pokonać (nasze bramkarki tylko 19). Mimo wakacji, podczas których dziewczęta z „Samochodówki” raczej nie myślały o treningach, przez 80 minut udało się utrzymać szybką grę. Starczyło sił, by do ostatniego gwizdka strzelać piękne bramki z kontrataku. Przede wszystkim cieszy jednak fakt, że mimo trwających jeszcze wakacji, nie zabrakło chęci, by „wskoczyć” w nasze reprezentacyjne żółto-niebieskie stroje i powalczyć na boisku. Brawo dziewczyny!

Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii Piłkarki ręczne znów zagrały z zespołem z Anglii


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.