Stragany Art stały się tradycją artystycznego jarmarku na ul. Wałowej i odbyły się po raz czwarty. Ta impreza plenerowa o charakterze wystawienniczo-artystycznym służy rewitalizacji społeczno-kulturowej i przypomnieniu mieszkańcom Wejherowa o najstarszej ulicy śródmieścia. Dla dzieci przygotowano wiele zabaw pod okiem animatorów, dla nieco starszych występy teatralne oraz stoiska z rękodziełem i pysznymi przekąskami. Jako wolontariuszki w pomoc w organizacji tego dnia zaangażowały się Paulina Krzebietke (IIp) i Nikola Wojtan (IIh). Dziękujemy za zaangażowanie.

17_09_10_stragany_03 (104 kB) 17_09_10_stragany_03 (104 kB) 17_09_10_stragany_03 (104 kB) 17_09_10_stragany_03 (104 kB)