W piątek 29 października w ZSP nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Oktawia Lewicka, Maciej Okroj, Bartosz Szczypior i Borys Sosnowski. Reprezentacja naszej szkoły bardzo dobrze grała utrzymując przez pierwsze cztery rundy miejsce na podium, jednak ostatnia runda, w której przegraliśmy z gospodarzami zadecydowała o tym, że zajęliśmy IV miejsce.

17_09_29_szachy_03 (110 kB) 17_09_29_szachy_03 (110 kB) 17_09_29_szachy_03 (110 kB) 17_09_29_szachy_03 (110 kB) 17_09_29_szachy_03 (110 kB) 17_09_29_szachy_03 (110 kB)