26 października odbyły się warsztaty filmowe pt. "Kreatywna edukacja morska" w Gdyńskim Centrum Filmowym. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznania podstaw sztuki filmowej, w tym kreatywnego przetworzenia tematu "morskiej Gdyni" w zespołowej pracy twórczej. Zajęcia teoretyczne prowadził wykładowca Gdyńskiej Szkoły Filmowej, reżyser, operator - Sławomir Pultyn.
Nasi fototechnicy mieli za zadanie opracowanie pomysłu na etiudę filmową oraz realizowanie jej z pomocą Panów Wojciecha Ostrowskiego - operatora oraz Marka Zwary - dźwiękowca.