Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Możemy już chyba mówić o kolejnej jesiennej tradycji w naszej szkole… Trzeci rok z rzędu udało się bowiem zorganizować obóz dla podopiecznych sekcji PZPOW, wybitnych zawodniczek z „Samochodówki”, sympatyczek kilku dyscyplin sportowych. Cieszy fakt, ze było nas rekordowo dużo. Tym razem wybór miejsca trzydniowego zgrupowania padł na Sępolno Krajeńskie - niewielkie miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone między jeziorami trzema: Sępolskim, Niechorskim i Piaszczynkiem. Spacery po okolicach naszego miejsca zakwaterowania: hoteliku przy hali widowiskowo-sportowej „Krajna Arena”, odkryły przed nami walory turystyczne miejscowości.

Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim

Chciałyśmy aktywnie i owocnie spędzić czas. Nasza 28-osobowa drużyna dzieliła się na grupę biegaczek, które na treningi wybierały malownicze tereny leśne wokół CSiR Sępólno oraz udostępnioną nam bieżnię.

Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim

Pozostałe dziewczęta siódme poty (dosłownie) wylewały na hali, doskonaląc swoje umiejętności gry w piłkę ręczną i unihokeja.

Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim oboz_04_01 (97 kB) oboz_04_01 (97 kB)

Wszyscy mieli też okazję do udziału w zajęciach fitness z wykorzystaniem dużych piłek- rewelacyjnego przyboru do ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie mięśniowe. W tym napiętym programie wycieczki nie mogło zabraknąć czasu na wieczorny seans filmowy (historia słynnego amerykańskiego sportowca Jamesa Owensa) i na …”babski wieczór” w saunie i jacuzzi - zasłużoną i niewątpliwie wskazaną odnowę biologiczną i relaks.

Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim oboz_04_01 (97 kB)

Ubolewamy, że kontuzje wykluczyły kilka zawodniczek z czynnego udziału w treningach. Cieszymy się jednak, że były z nami. Dziękujemy za sędziowanie (Ania Miszka 3b LO) oraz fotograficzną dokumentację z realizacji programu wycieczki i nie tylko… (Angelika Górska 2b LO, Oliwia Motyka 3b LO, Kornelia Szymańska 3b LO).

Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim Nasze sportsmenki w Sępólnie Krajeńskim oboz_04_01 (97 kB) oboz_04_01 (97 kB) oboz_04_01 (97 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.