Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

7 listopada 2017 r. był naszym szczęśliwym dniem. W hali sportowej ZSP 2 rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Dziewcząt w Unihokeju. Nasze reprezentacja w składzie: Karolina Drewa, Marcela Majewska, Wiktoria Dampc, Klaudia Langa, Milena Kosznik, Julia Myszk, Marta Kandziora, Kamila Domarus, Julia Kaczmarek, Angelika Stencel (rez. Kinga Styn, Kornelia Szymańska, Angelika Górska) wywalczyły złoty medal.
Całe rozgrywki dostarczyły nam takich sportowych emocji, że jeszcze długo nas one trzymały tego dnia, zwłaszcza rzuty karne w półfinale z ZSP 1 Rumia. Do tego trudnego zadania zgłosiły się 3 zawodniczki. Jako pierwsza strzelała zawodniczka z przeciwnej drużyny i nie trafiła, z naszej drużyny wyszła Karolina Drewa i zdobyła bramkę, kolejny rzut karny wykonywała najlepsza zawodniczka ZSP 1 Rumia i … przestrzeliła, następna w kolejności była Julia Myszk, niestety mimo wielkich chęci nie udało się jej strzelić bramki, na ostatni rzut karny i jak się okazało rozstrzygający mecz wyszła nasza przeciwniczka i spudłowała. Kolejny rzut karny nie był już konieczny, mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla naszego zespołu. Kolejny finałowy mecz był równie emocjonujący. Zwycięska bramka padła w 6 minucie pierwszej połowy. W rywalizacji sportowej powiatu wzięło udział 7 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach.

Nasza grupa
ZESPÓŁ
1 2 3 punkty bramki miejsce
ZSP 4 Wejherowo
x 1:0 5:0 6 6:0 I
ZSP 1 Wejherowo
0:1 x 4:1 3 4:2 II
ZSP 2 Rumia
0:5 1:4 x 0 1:9 III

Półfinał: ZSP 4 Wejherowo – ZSP 1 Rumia wynik 0:0 ……po rzutach karnych 1:0!!!!!!!
Finał: ZSP 4 Wejherowo – ZSP 3 Wejherowo 1:0

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.