Po raz kolejny 11 listopada 2017 r. w naszym mieście został zorganizowany marsz nordic walking. Wśród ok. 40-stu uczestników marszu nie zabrakło i naszych przedstawicieli, którzy na sportowo pragnęli świętować Dzień Niepodległości. Marsz odbył się w doskonałych humorach mimo, że pogoda nie dopisała, bo deszcz i grad przeplatały się ze słońcem. Miło nam było, że uczennice zaprosiły do wspólnej wyprawy rodziny i przyjaciół. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasza grupa jeszcze się powiększy.

17_11_11_marsz_03 (100 kB) 17_11_11_marsz_04 (124 kB) 17_11_11_marsz_05 (114 kB) 17_11_11_marsz_06 (199 kB) 17_11_11_marsz_07 (124 kB)