Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W Rumi, w dniach 14-15 listopada 2017 r., odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu. Wzięły w nich udział drużyny, które zajęły pierwsze dwa miejsca w grupach eliminacyjnych. Pierwszego dnia nasza drużyna rozegrała dwa mecze. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z ZSP nr 3 z Wejherowa, od samego początku narzuciliśmy swój styl gry i pewnie wygraliśmy 4-1. W drugim meczu tego dnia zagraliśmy z NSR. Z kolei to spotkanie przyniosło wiele emocji. Składne akcje, parady bramkarskie i wynik 1-0 dla nas.
Po tak dobrym starcie pierwszego dnia, przyszła pora na drugi dzień rozgrywek. W naszym pierwszym meczu drugiego dnia zmagań zmierzyliśmy się z gospodarzem ZSP nr 1 z Rumi. Walka od pierwszego gwizdka, zaangażowanie, determinacja dominowały w tym meczu, lecz to gospodarze okazali się minimalnie lepsi i wygrali 1-0. W drugim meczu zagraliśmy z ZSP nr 2 z Wejherowa. By marzyć o mistrzostwie spotkanie to spotkanie musieliśmy wygrać. Nie mając nic do stracenia, zabraliśmy się ostro do roboty. Akcja za akcją, lecz nic nie chciało tego dnia wpaść do bramki, z kolei Elektryk był do bólu skuteczny i wypunktował nas 5-0. W końcowym rozrachunku zajęliśmy trzecie miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Jeżowski, Michał Kożyczkowski, Maciej Kożyczkowski, Paweł Wenta, Łukasz Hebel, Bartosz Brejski, Daniel Richert, Jakub Kunz, Radosław Sałata i Dominik Klein.
Gratulujemy

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Mistrzostwa Powiatu w Futsalu


  monitoring pozycjia>            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.