27 listopada 2017 r. w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Uzależnienia XXI wieku" zorganizowanego przez Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych oraz Starostwo Powiatowe w Wejherowie. Przed ceremonią wręczenia nagród młodzież wysłuchała wykładu psychologa, pana Pawła Brzezińskiego pt. "Zanim będzie za późno". W kategorii fotografia I miejsce zajął Jakub Derron (kl. IIa Ft); drugie miejsce Natalia Wojtyńska (kl. II bft), a trzecie miejsce Klaudia Niebrzydowska (kl. II bft).
Gratulujemy

17_11_27_uzaleznienia_03 (120 kB) 17_11_27_uzaleznienia_04 (42 kB) 17_11_27_uzaleznienia_05 (44 kB)