Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W dniu 30 listopada 2017 r. w Gdyni odbył się XVIII Finał Licealiady Wojewódzkiej w Unihokeju Chłopców. Do finału przystąpiły zespoły z Wejherowa, Gdyni, Bytowa, Kościerzyny, Gdańska i Sztumu. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy.
Mecze w grupach zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. W naszym pierwszym historycznym meczu spotkaliśmy się z drużyną z Bytowa. Na tym etapie rozgrywek poziom jest bardzo wysoki i wyrównany, i jak to już bywa w meczach z naszym udziałem, nie brakowało emocji, składnych akcji i walki. Po zaciętej grze wygraliśmy 2-1. Następnym przeciwnikiem była ekipa ze Sztumu. Mecz ten był bardzo istotny dla kolejności miejsca w grupie. Jak już nasi chłopcy nie raz udowodnili, że psychika to ich mocna strona, mimo niekorzystnego wyniku potrafili doprowadzić do remisu 1-1, co dawało nam pierwsze miejsce w grupie i awans do finału.
W finale przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Gdyni. Mecz był bardzo wyrównany, żadna z ekip nie chciała odpuścić nawet na milimetr. O końcowym wyniku zadecydowały niuanse, w których lepsza okazała się Gdynia, wygrywając finał 2-0. Mimo porażki w ostatnim meczu osiągnęliśmy historyczny wynik zajmując II miejsce w województwie pomorskim.
Srebrna drużyna: Tomasz Jeżowski, Bartosz Styn, Kacper Podajewski, Damian Borkowski, Marco Pałasz, Paweł Wenta, Mateusz Fetta, Mikołaj Lademann, Kacper Krause, Dawid Galik, Radosław Sałata. Dziękujemy chłopakom za to co uzyskali i jesteśmy dumni, że są uczniami naszej szkoły.
Gratulujemy.

Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie Drugie miejsce w województwie


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.