Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym myśl o spędzanych rodzinnie chwilach uwalnia pokłady empatii i dobroci u każdego z nas. Również w tym roku, na wzór lat poprzednich Rada Młodzieży zorganizowała mikołajkową zbiórkę słodyczy dla dzieci- podopiecznych Caritas przy Kościele Chrystusa Króla w Wejherowie. Kartony pełne czekolad, wafelków i pysznych cukierków trafiły do kościoła już w miniony piątek. Dodatkową atrakcją okazała się mikołajkowa zbiórka warzywnych maskotek pod hasłem: „Świeżaki do świątecznej paki”,. 96 kalafiorów, borówek, groszków i innych „warzyw oraz owoców” trafiło do dzieciaków z parafii Chrystusa Króla. Mamy nadzieję, że zabawki oraz słodkości podarowane przez naszą młodzież umilą dzieciom ten świąteczny czas.
W tym roku nie zapomnieliśmy również o seniorach - podopiecznych Caritas przy Kościele w Kostkowie oraz naszej „najmłodszej uczennicy” - Oliwce Kucharskiej. Słodkie upominki trafią do wszystkich już w środę.

17_12_01_swiezaki_03 (66 kB) 17_12_01_swiezaki_03 (66 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.