W sobotę 30 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie kibicowało w Ergo Arenie siatkarzom Trefla Gdańsk, którzy podejmowali BTTS Bielsko Biała. Mecz był prawdziwą ucztą dla kibica siatkówki, wygraliśmy 3:0.
Uczniowie bawili się świetnie i wspomogli Klub Kibica Trefla Gdańsk za co otrzymali podziękowania. Następny wyjazd już 23 grudnia - spotkanie z ubiegłorocznym mistrzem kraju - ZAKSĄ

17_12_02_mecz_03 (124 kB) 17_12_02_mecz_03 (124 kB) 17_12_02_mecz_03 (124 kB) 17_12_02_mecz_03 (124 kB)