Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W dniach 6 i 13 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się turniej koszykówki, w którym udział wzięło siedem zespołów czyli 35 osób w tym jeden nauczyciel pan Łukasz Maj. W skład zespołu mogły wejść nie tylko same dziewczęta czy chłopcy, ale wolno było dobrać się w sposób mieszany.
Turniej rozegrano w dwóch grupach A i B. Finał odbył się między trzema zespołami, w którym udział wzięły dwa najlepsze z grupy B i jeden z A, natomiast pozostali uczestnicy grali o czwarte i szóste miejsce. Finał odbył się „na wesoło” między drużyną „Supermocnych” w żeńskim składzie, a FC Diamond w męskim. Okazało się, że kosz trafiony za dwa punkty może mieć wartość trzech w przypadku dziewczyn i odwrotnie w przypadku chłopców. Emocji nie brakowało, niemal każdy zespół wykazał ducha walki, ale najważniejsze że nasi uczniowie mogą powiedzieć: „byłem/-am tam”. Podsumowując, miło spędziliśmy czas przedświąteczny w szkole w duchu sportowej rywalizacji, dlatego turniej uważam za udany. Podziękowania dla uczestników za tak liczne zainteresowanie i przybycie. Organizatorzy.
Poniżej klasyfikacja końcowa.
1. „Supermocni”w składzie: Julia Krause 2h, Sandra Kwidzińska, Agata Erdmann 2h, Weronika Żywicka 2h + nauczyciel j. angielskiego pan Łukasz Maj
2. „FC Diamond”
3. „Najkacze”
4. „Klasa I B”
5. „Drużyna X”

17_12_13_turniej_03 (64 kB) 17_12_13_turniej_03 (64 kB) 17_12_13_turniej_03 (64 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.