Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W piątek 15.12.2017 r. odbył się w naszej szkole 1 etap IX edycji Trójmiejskiego Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Gdańskie Liceum Autonomiczne i III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni pod patronatem Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku.
Do szkolnych eliminacji przystąpiła w tym roku rekordowa liczba 23 uczniów z klas: 1e, 2e i 3e. Rozwiązując test pisemny uczestnicy mieli możliwość pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi jak i popisać się wiedzą na temat krajów niemieckojęzycznych. Najlepszymi okazali się w tym roku: Agata Maliszewska z klasy 2e LO, Paweł Maliszewski oraz Kinga Kilińska z klasy 3e LO./div>
Z niecierpliwością oczekujemy na ostateczną listę osób zakwalifikowanych przez organizatorów do udziału w etapie finałowym, który odbędzie się 6 marca 2018 w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom etapu szkolnego gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

17_12_15_konkurs_03 (60 kB) 17_12_15_konkurs_03 (60 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.