Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W dniach 10-11 stycznia 2018 r. w ZSP nr 2 w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt. W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Pięć z Wejherowa ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 3, ZSP nr 4 oraz NSR, dwa z Rumi ZSP nr 1, ZSP nr 2 i jeden z Redy ZSP. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W naszej grupie los połączył cztery zespoły z Wejherowa.
W pierwszym dniu Mistrzostw zostały rozegrane mecze grupowe. Nasz zespół swój pierwszy mecz tego dnia rozegrał z ZSP nr 3. Od pierwszego gwizdka nasze dziewczyny były stroną dominującą i pewnie wygrały 5-1 i trzeba zaznaczyć, że była to jedyna stracona bramka w całym turnieju!!!. Kolejną drużyną była reprezentacja ZSP nr 2. To spotkanie również odbyło się pod nasze dyktando i wygraliśmy 2-0. W ostatnim meczu grupowym spotkaliśmy się z ZSP nr 1. Po dwóch pierwszych meczach mieliśmy komplet punktów i pewne pierwsze miejsce w grupie, mimo to dziewczyny nie spuściły z tonu i pewnie wygrały 5-0.
W półfinale nasze mistrzynie zagrały z ZSP nr 1 Rumia. Od samego początku spotkania to my narzuciliśmy swój styl gry i wygraliśmy 2-0. W finale więc znowu spotkaliśmy się z drużyną elektryka. Dziewczyny znając możliwości tej drużyny od razu ruszyły do ataków, akcja za akcją, strzał za strzałem i pewne niepodważalne zwycięstwo najlepszej drużyny w całych mistrzostwach 5-0.
Nasze reprezentantki; Karolina Drewa, Klaudia Langa, Paulina Brzeska, Patrycja Cierocka, Angelika Górska, Kornelia Szymańska, Anna Miszka, Weronika Karmazy.

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.