Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Razem z śniegiem w niedzielne przed południe pożegnaliśmy się z biegowym grand prix w biegach przełajowych z cyklu City Trail. Był to ostatni, szósty bieg z całego grand prix. Jak na przełaje przystało warunki były wymagające, topniejący śnieg, błoto miejscami woda po kostki utrudniały biegaczom pokonanie pięciokilometrowej pagórkowatej trasy. Takie warunki bardzo przypadły naszym uczniom do gustu. Julia Myszk wygrała dzisiejszy bieg, Agata Maliszewska była druga a Angelika Stencel trzecia.
Mikołaj Baranowski w kategorii chłopców zajął wysoką 4-tą lokatę a pani Maria Maj-Roksz w starszej kategorii była druga. Aby ukończyć cały cykl trzeba było wystartować w co najmniej 4 biegach. Udało się to 4 naszym reprezentantom i tak po sześciu biegach Agata Maliszewska wywalczyła drugą pozycję, Julia Myszk stanęła na trzecim miejscu podium, a Mikotaj Baranowski był 5-ty. Pani Maria Maj-Roksz ukończyła grand prix na trzecim miejscu. Uroczysta gala kończąca cykl odbędzie się 4 kwietnia w Parku Nauk Technologicznych w Gdyni. Gratulujemy naszym podopiecznym zaciętości, wytrwałości oraz ducha walki.
Następne zawody już 7 kwietnia w Wejherowie - Bieg Piaśnicki - zapisy trwają.

18_03_11_city_trail_03 (185 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.