Właśnie minęło równo 10 lat jak nauczyciele wychowania fizycznego i przyjaciele naszej szkoły spotykają się w lany poniedziałek o godzinie 7.00, aby rozegrać mecz piłkarski na naszym szkolnym boisku. Pomimo resztek śniegu jakie zalegały jeszcze na boisku do meczu przystąpiła rekordowa liczba 12 osób. Oprócz grających przybyła również skandynawska ekipa filmująco-fotogafująca ze swoim najnowszym sprzętem. Było zimno, ale humory jak zwykle dopisały, a kibice podgrzewali atmosferę.
Za rok zaczynamy kolejną „Dziesiątkę” spotkań, jak tradycja to tradycja.

18_04_02_jubileusz_04 (102 kB) 18_04_02_jubileusz_05 (81 kB) 18_04_02_jubileusz_03 (133 kB)