Klasa pierwsza o profilu biologiczno-sportowym gościła w dniu 5 kwietnia w Komunalnym Związku Gmin "Doliny Redy i Chylonki", gdzie odbyły się warsztaty dotyczące recyklingu odpadów p.t. "Bliżej Europy - nowoczesne metody zagospodarowania odpadami". W trakcie warsztatów zwiedziliśmy składowisko odpadów w Łężycach. Odbyło się również spotkanie i pogadanka z sokolnikiem o roli jego podopiecznych na składowisku. Po zajęciach terenowych odbyły się jeszcze zajęcia teoretyczne połączone z projekcją filmików dotyczących Komunalnego Związku Gmin "Doliny Redy i Chylonki".

18_04_05_warsztaty_03 (100 kB) 18_04_05_warsztaty_03 (100 kB) 18_04_05_warsztaty_03 (100 kB)