Duży sukces osiągnęli uczniowie naszej szkoły w ekonomicznym konkursie Wiem na Bank. 8 edycja konkursu organizowanego przez Politechnikę Gdańską i Narodowy Bank Polski odbyła się w Elblągu. Drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie w składzie: Wojciech Składowski 2m LO, Mateusz Wysokiński 2p LO, Maksymilian Rudnik 2e LO, Mateusz Rosekranc 2e LO i Kamil Schlagowski 2e LO zdobyła wyróżnienie, rywalizując z 16 szkołami regionu.

18_04_10_bank_03 (97 kB) 18_04_10_bank_04 (106 kB)