PRACOWNICY SZKOŁY
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Pracownicy administracji i obsługi


Wybierz literę, aby poszukać pracownika administracji i obsługi

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

    LITERA A
Nazwisko i imię
Lata pracy
  Albecka Helena
1973-1996
  Andrykowski Alojzy
1951-1962
  Andrykowska Franciszka
1959-1961
  Antonowicz Janusz
1970-1971
    LITERA B
  Bajorski Krzysztof
1979-1981
  Balińska Maria
1978-1989
  Bank Gertruda
1957-1958
  Baran Halina
1976-1979
  Bargańska Maria
1972-1972
  Bartkowska Benedykta
1976-1989
  Bergmann Anna
1982-1982
  Białachowski Maciej
1967-1967
  Bianga Barbara
2003-nadal
  Bielińska (Raulewicz) Hanna
1983-1987
  Bigus Anna
????-????
  Bigus Franciszka
1957-1958
  Bilińska Maria
1969-1969
  Binga Elżbieta
1971-1972
  Bissa Anna
1952-1960
  Bizewska Marta
1963-1966
  Blok Henryk
1968-1970
  Blok Jolanta
1990-nadal
  Bojek Józef
1963-1973
  Borkowska Bożena
1979-1995
  Borkowski Brunon
1950-1952
  Borska Beata
1987-1989
  Boyke Grzegorz
1988-1988
  Bradtke Jan
1967-1967
  Browarczyk Alfons
1979-1993
  Browarczyk Danuta
2008-2008
  Browarczyk Władyslawa
1979-1991
  Brylowska Ewa
1990-nadal
  Bryła Tekla
1952-1959 i 1955-1979
  Burzyńska Teresa
1967-1968
  Brzezicka Urszula
????-????
    LITERA C
  Cadko Paweł
1964-1978
  Cechosz z d. Meyer Regina
1965-1969
  Chabrowski Tadeusz
1957-1962
  Chmielewski Stanisław
1967-1968
  Chojnacki Ignacy
1961-1962
  Chrabkowska Jadwiga
1972-1977
  Cierocka Edyta - kierownik administracyjno-gospodarczy
2007-nadal
  Cisłowski Gerard
1980-1982
  Cynke Lech Jan
1981-1984
  Cygert z d. Dziecielska Urszula
1961-1965
  Cyman Anna
1971-1972
  Cyman Brunon
1971-1971
  Czerwionka Józef
1983-1983
  Czerwinke Eugeniusz
1962-1967
  Czoska Danuta
2002-2002
    LITERA D
  Danilczyk Dariusz
1987-1991
  Dąbrowski Konrad
1952-????
  Dettlaff Franciszek
1957-????
  Dobroliński Paweł
1951-1959
  Doering Ryszard
2008-nadal
  Doppke Franciszek
1955-1971
  Draws Stanisław
1979-1980
  Duczkowski Stanisław
1970-1971
  Duracz Teodor
1992-2001
  Dybowska Krystyna
1965-1971
  Dziemian Małgorzata
1961-1985
  Dzięcielska Urszula
1961-1965
    LITERA E
  Elke Henryk
1988-1991
  Ellwart Paweł
1967-1967
  Ellwart Rafał
2005-2007
  Erlich Edmund
1967-1967
    LITERA F
  Fopka Brygida
1978-????
  Frankowska Władysława
????-1958
  Freitag Maria
????-1957
  Fuśś Astryda
1971-1971
    LITERA G
  Gaffke Józef
1968-1969
  Gawęda Janina
1972-1973
  Gniech Ludwika
1989-1989
  Gniech Maciej
2004-2004
  Gojka Ludwik
1951-????
  Gołecka Irena
1978-1991
  Gorczyńska Maria
1977-1982
  Gosz Zofia
1991-1999
  Gospodarek Elżbieta
2005-nadal
  Górska (Hildebrandt) Łucja
1978-1981
  Grajewska Wiesława
1974-1974
  Grinholc Edmund
1974-1977
  Grot Kazimierz
1994-1995
  Groth Han
1960-????
  Gruba Ludwik
1962-????
  Grunwald Grażyna
1969-1971
  Grzenkowicz Edmund
1970-1973 i 1975-1982
  Grzenkowicz Wojciech
1967-1967
  Gujska Halina
1978-1978
  Gwizdała Janina
1976-1980
    LITERA H
  Halk-Łebińska Bożena
1996-1996
  Hałasa Stanisław
1967-????
  Harasowska Halina
1975-1976
  Hasske Brygida
1950-????
  Hebel Józef
1993-1993
  Hennig Józef
1954-1969
  Herman Józef
1967-1967
  Hetmańska Krystyna
1973-1991
  Hinz Augustyn
1967-????
  Hirsz Tadeusz
1967-1992
  Horst Nastali
1965-1965
    LITERA I
  Ilutowicz Aneta
1981-1983
    LITERA J
  Jabłonowska Gabriela
1989-1992
  Jankowska Małgorzata
1963-1965
  Jankowski Bolesław
1951-1968
    LITERA K
  Kałuzyński Andrzej
1964-1973
  Kamień Sabina
2007-2007
  Kanasz Krystyna
2011-nadal
  Kankowska Bożena
1988-2000
  Kankowski Jan
1979-1981
  Karbowski Stanisław
2005-2007
  Kasprowicz Teresa
1980-1981
  Kaźmierczak Irena
1971-1982
  Kiełbicka-Wróbel Dorota - główna księgowa
2004-nadal
  Kierznikiewicz Marta
2006-2007
  Klawa Kazimierz
1974-1975
  Klawikowski Andrzej
1992-2000
  Klawikowski Piotr
1977-1979
  Klebba Alfons
1977-1977
  Kloka Stefan
1964-1967
  Klonowski Józef
1989-????
  Kłodziński Jan
1972-1972 i 1979-1980
  Komorowska Helena
1988-????
  Kondrat Teresa
1996-nadal
  Konkol Jerzy
1972-1974
  Konopińska Katarzyna
1996-2000
  Korczyński Cyryl
1970-1972
  Korczyński Franciszek
1971-1972
  Kos Eryka
1973-2000
  Koss Ryszard
1977-1978
  Kostra Wioletta
2002-2003
  Kowalewski Konrad
1952-????
  Kowalski Paweł
1960-1962
  Krampa Franciszek
1967-1970
  Krampa Regina
1973-1973
  Krauze Erwin
1952-1972
  Krauze Henryk
1964-1970
  Krauze Kazimierz
1971-????
  Krok Irena
1964-1965
  Kryża Stefan
1976-1982
  Kukowski Jerzy
1980-1988
  Kulik Antonina
1957-1958
  Kumińska Barbara
1968-1968
  Kupska Krystyna
1979-1979
  Kupski Wojciech
1975-1979
  Kuptz Bonifacy
1967-1967
  Kurlapski Paweł
1962-1963
  Kwidzińska Edyta
1992-1993
  Kwidzińska Małgorzata
1992-2000
    LITERA L
  Labuda Eugenia
1975-2006
  Labudda Stanisław
1978-1979
  Langa Franciszek
1977-1978
  Langa Franciszek
1975-1975
  Lehman Bronisław
1952-????
  Lehmann Helena
1963-1971
  Leike Zofia
1974-1990
  Lesner Stefan
1983-1983
  Lipińska Hanna
2011-2012
  Liszewska Wanda
1979-1979
  Litwin Zofia
1962-1971
  Lotka Piotr
1989-1990
  Lupa Antoni
1950-1974
    LITERA Ł
  Łaga Józef
????-1956
  Łaga Małgorzata
1956-1957
  Łabanc Aleksandra
1988-1996
  Łutowicz Jadwiga
1963-1973
    LITERA M
  Mach Krystyna
1968-1978
  Machaliński Stefan
2007-nadal
  Machholz Krystyna
1954-1962
  Makowski Klaudiusz
1974-1974
  Malandy Bogdan
2009-2012
  Malinowska Jadwiga
1974-1986
  Marciński Czesław
1960-1960
  Marcjanek Teresa  - kierownik administracyjno-gospodarczy
1974-2007
  Matea (Ilukowicz) Aneta
1981-1983
  Mehring Joanna
1979-1981
  Melcer Antoni
1968-1999
  Mielewczyk Alfred
1973-1975
  Mielewczyk Stanisława
1972-1973
  Mielewczyk z d. Plecke Ludwika
1965-1976
  Mikołajewski Zdzisław
1969-1980
  Miotk Edmund
1960-1961
  Miotk Helena
1958-????
  Miotk Iwona
2007-2011
  Miszka Lidia
1973-2002
  Miszke Brunon
????-????
  Młodzikowska Maryla
1979-1992
  Much Alfons
????-????
  Mudant Krystyna
1954-1957
  Murawska Ludgarda
1957-1965
  Musiatowicz Edmund
1955-????
  Muza Leon
1951-????
  Myszk Stefan
1985-1986
    LITERA N
  Naguszewska Kormelia
1959-1959
  Nalepka Wojciech
2001-2004
  Neubauer Ewa
1989-1991
  Nikielski Marian
1974-1976
  Nikityn Lidia
1996-2002
    LITERA O
  Oberzig Barbara
1988-1988
  Okrój Edward
1973-1974
    LITERA P
  Pacyk Teresa
1972-1972
  Paczkowska Urszula
1988-1999
  Paczkowski Konstanty
1975-1976
  Pawlikowska Maria
1967-1967
  Pieczek Franciszek
1970-1971
  Piernicki Mieczysław
1970-1970
  Pienszke z d. Kupc Agnieszka
1962-1963
  Pionk Kazimierz
1973-1974
  Pionk Stanisław
????-1958
  Pionk Wojciech
1986-1988
  Pionka Stanisław
1958-????
  Plecke Krystyna
1958-1959
  Plenkiewicz Róża
1967-1967
  Plicht Augustyn
1960-????
  Plichta Iwona
1989-1989
  Plichta Jarosław
1967-1969
  Płocka Aniela
1970-1971
  Pogorzelska Agnieszka
2013-nadal
  Pohl Dariusz
1987-1988
  Polaszek z d. Kwarta Maria
1971-1974
  Poltrok Albina
1967-1988
  Potrykus Danuta
1972-1974
  Potykus Edyta
1988-nadal
  Potrykus Henryk
1991-1991
  Pruszyński Jan
1962-1962
  Ptach Danuta
1972-1976
  Ptach Jadwiga
1958-1958
    LITERA R
  Raulewicz Hanna
1983-1987
  Regliński Walerian
1961-1962
  Rek Maria
????-1958 i 1964-1972
  Reszke Sabina
1982-1983
  Robakiewicz Marzena
2003-2006
  Rogowski Zbigniew
1989-1989
  Rompa Jan
1975-1981
  Rompca Jan
1958-????
  Ronkowski Krzysztof
1989-1990
  Rosicka Anna
1991-1995
  Roszek Wojciech
1960-1961
  Roszman Katarzyna
2004-nadal
  Rotta Jadwiga
1976-1978
  Rozenkranz Grzegorz
1957-????
  Rutkowska Małgorzata
????-1974
  Rumpca Henryk
1958-????
  Rybakowska Wanda
1969-????
  Rybant Grażyna
1968-nadal
  Rychert Wiesław
1977-1978
  Ryłka Barbara
2006-nadal
  Rzepiak Czesław
1963-1964
  Rzeppka Kazimierz
1993-2000
  Rzeszutek Stanisława
1962-1966
    LITERA S
  Sałata Małgorzata
2012-nadal
  Sautycz Jan
1992-1992
  Schwachtenberg Gertruda
1958-1958
  Schlas Bronisława
1992-1997 i 2002-2002
  Semerling Anna
1959-1988
  Siniecka Jadwiga
1989-1990
  Słowi Leon
????-????
  Smugała Aleksandra
1973-1979
  Sołtys Mieczysław
1974-1974
  Sosnowska Bogumiła
????-1958
  Sosnowska Rozalia
1954-1958
  Stankiewicz Stanisław
1977-1978
  Starost Alina
1993-1993
  Staśkiewicz Tadeusz
1992-1993
  Stenzel Dariusz
1980-1981
  Studzińska Gertruda
1969-1970
  Strużyńska Anna
1955-1957
  Strużyński Jan
1957-1958
  Styczewski Czesław
1959-????
  Sulewski Henryk
1952-1952
  Szczepaniak Józef
1992-1992
  Szczypior Bogumiła
2007-nadal
  Szlas Maria
1991-1995
  Szotrowski Franciszek
1967-????
  Szreder Franciszek
1973-1977
  Szymerowska Teresa
1982-1983
  Szymerowski Brunon
1976-1977
    LITERA Ś
  Śliwiński Bogusław
1964-1968
  Świostek Bożena
1988-????
    LITERA T
  Tałajko Marek
2000-2001
  Tobias Justyna
2003-2003
  Tobias Ludwika  - główna księgowa
1982-2004
  Tomaszczak Gabriela
1964-1965
  Treder Anna
1973-1974
    LITERA U
  Uzdrowski Franciszek
1968-1973
  Uzdrowski Mieczysław
1988-1990
    LITERA W
  Wachowiak Agnieszka
1970-1970
  Walszkowska Anna
1986-1988
  Wesserling Aleksandra
1993-nadal
  Wicon Andrzej
1971-1977
  Wicon Genewefa
1972-1972
  Widrowska Helena
1954-????
  Wieczorek Krystyna
1978-1978
  Wielińska Ewa
1963-1964
  Więckowski Waldemar
1982-1982
  Wirkus Krystyna
1964-1965 i 1968-1981
  Wojewska Janina
1973-1983
  Wołk-Kamińska Barbara
1973-1976
  Woźniak Stanisława
1988-1988
  Wujec Zofia
1971-1972
    LITERA Z
  Zagierska Krystyna
1953-1954
  Zakrzewska Grażyna
1973-1974
  Zieliński Gerard
1990-1990
    LITERA Ż
  Żelek Józef
1983-1985
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.