Mistrzowie

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Katarzyna Bizewska - mistrz Polski w piłce nożnej

ABSOLWENTKA NASZEJ SZKOŁY

Urodzona w 1993 roku. W roku 2012 ukończyła Liceum Ogólnokształcącego o profilu biologiczno-sportowym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, dawniej samochodówka.
Kasia Bizewska     Przygoda Kasi z piłką nożną zaczęła się od dzieciństwa. Już w szkole podstawowej grywała z kolegami na podwórku??!!??. Pasję do piłki tak naprawdę zaszczepili w niej bracia. Jak każda mała dziewczynka szukała przygód, bo tak traktowała ten sport, do czasu gdy zaczęła odnosić sukcesy.
     Bodajże w roku 2003 pojechała z bratem na trening do WKS „Gryf", gdyż tam trenował. „Pamiętam do dziś zabawną sytuację, gdy na treningu brakowała jedna osoba, by móc rozegrać gierkę. Wtedy trener Stefan Machaliński zaproponował od tak, czy nie zechciałbym zagrać z chłopakami. Oczywiście się zgodziłam. Od tamtej pory zaczęłam na poważnie trenować".
     O dziewczęcej drużynie dowiedziała się od wyżej wymienionego trenera w roku 2005, do tego czasu trenowała wraz z chłopakami. Pomyślała sobie, że warto byłoby spróbować i pojechała na trening. Obecny trener Krzysztof Własny wraz z dziewczynami bardzo gorąco przyjęli ją do swego grona. Po kilku treningach trener widział w Kasi obrońcę, jednak z czasem swoje miejsce na boisku znalazła na lewej pomocy, gdzie występuje do dziś. Z numerem #17 na koszulce reprezentuje barwy "Sztormu” Gdynia.

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Ze „Sztormem” jest zżyta od 6 lat. Wraz z dziewczynami i sztabem szkoleniowym przeżyli niejedną wzruszającą chwilę. Niewątpliwie największym osiągnięciem było zdobycie Mistrza Polski w sezonie 2008/2009.

DYPLOM DYPLOM

Największe osiągnięcia Kasi z klubem:

2007 r.

2008 r.

2009 r.

2010 r.

2011 r.

I miejsce w Turnieju im. Jana Bosko
I miejsce w Turnieju w Łężyce
I miejsce w Turnieju o Mistrzostwo Województwa Pomorskiego
I miejsce w Strefowy turniej M.P. Kobiet w piłce nożnej w Gdańsku
I miejsce w Turniej półfinałowym Halowych MP w Piasecznie
MISTRZ POLSKI U-16 - Limanowa
WICEMISTRZ POLSKI U-16 - Gorzów Wlkp
WICEMISTRZ POLSKI w FUTSALU - Sieradz
I miejsce w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski U-19 - Police
I miejsce w Finale Mistrzostw Młodziczek woj. Pomorskiego - Pinczyn
II Wicemistrz Polski Juniorek - Kluczbork
DYPLOM DYPLOM DYPLOM DYPLOM DYPLOM
Źródło: Informacja własna

Stowarzyszenie WL "SZTORM''

Stowarzyszenie WL "SZTORM" z siedzibą w Gdyni, ul. Legionów 15/2, zostało zarejestrowane 18 sierpnia 2004 Wydziale Kultury, Rekreacji i Sportu Urzędu Miasta Gdyni.
    Klub powstał z myślą o dziewczętach, które w regionie nie miały możliwości trenowania piłki nożnej, jak się okazało było to słuszne założenie. Po czterech latach pracy trenerów i zaangażowania rodziców klub posiada w kadrze klubu około (80 dziewczyn) trenujących w tym najstarszy zespół rocz.93 uczestniczy w rozgrywkach I ligi kobiet, III liga kobiet - juniorki młodsze i młodziczki klasa junior D2 jako jedyny zespół dziewcząt w tych rozgrywkach.
    Na klubie SZTORM oparta jest Kadra Województwa Pomorskiego juniorek młodszych jak i młodziczek, rywalizują one w Rozgrywkach Międzywojewódzkich o Mistrzostwo Polski. Doskonała postawa zespołów zaowocowała powołaniem do kadry POLSKI 3 zawodniczek. SZTORM za swoją postawę na arenie sportowej został doceniony i wystąpił w programie TVP1 „Kadra 2012", gdzie zawodniczki udzielały wywiadów oraz był pokazywany ich mecz przeciw chłopcom na turnieju w Redzie. Więcej na stronie nieoficjalnej klubu.
    PS. W niedzielę 20.11.11r. rozegrane zostały eliminacje Mistrzostw Polski do lat 19. Z pierwszego miejsca drużyna awansowała do gier półfinałowych, które odbędą się 1 lub 2 maja 2012r.
Dnia 03.12.11 r. czeka drużynę turniej eliminacyjny do Halowych Mistrzostw Polski U-19.

Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.