O naszej szkole

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Deklaracja przystąpienia do Stowarzyszenia

Jeśli chcesz skorzystać z naszej propozycji i wstąpić do Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSSiP nr 4,
prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji. Zgodę wyrazisz jedynie własnoręcznym podpisem
pod wypełnioną deklaracją.

1. Ściągnij druk deklaracji w formacie PDF  1. Ściągnij druk deklaracji w formacie Word
 2. Wydrukuj i wypełnij deklarację  2. Wypełnij deklarację na komputerze
 3. Podpisz deklarację  3. Podpisz deklarację komputerowo
 4. Wypełnioną deklarację prześlij pocztą na adres:      Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
     Zespołu Szkół Samochodowych
     i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. J.Wejhera,
     ul. Sobieskiego 344, p.204,
     84-200 Wejherowo
 4. Wypełnioną deklarację prześlij na adres e-mail:
 5. Możesz również zeskanować wypełnioną
     deklarację i wysłać ją w formacie JPG na adres e-mail:

5. Możesz również zeskanować wypełnioną
     deklarację i wysłać ją w formacie JPG na adres e-mail:

6. Wpłać składkę członkowską do banku
     lub skarbnikowi Stowarzyszenia:

Multibank: 24 1140 2017 0000 4402 1108 6735
 6. Wpłać składkę członkowską do banku
     lub skarbnikowi Stowarzyszenia:

Multibank: 24 1140 2017 0000 4402 1108 6735
 7. Po zatwierdzeniu przyjęcia w poczet członków Stowarzyszenia
      przez Zarząd otrzymasz pocztą legitymację członkowską.
      Legitymacja jest w trakcie przygotowania
 7. Po zatwierdzeniu przyjęcia w poczet członków Stowarzyszenia
      przez Zarząd otrzymasz pocztą legitymację członkowską.
      Legitymacja jest w trakcie przygotowania
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.