Mistrzowie
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Agnieszka Kowalewska - mistrz w szkolnej Galerii Talentów


Rysowaniem zajmuje się odkąd pamiętam. Na początku były... okręgi - to nie żart - które ewaluowały w odwzorowywane na kartkach papieru lub w Paincie postacie z kreskówek. Potem zaczęłam tworzyć komiksy opowiadające zarówno krótkie historyjki, jak i długie wielowątkowe opowieści science fiction i fantasy. Z czasem pojawiły się portrety, doodle, odrobinka mangi, tatuaże i wiele innych... Dzisiaj sięgam po różne techniki, łączę je i szukam kolejnych, by móc tworzyć niepowtarzalne dzieła..
Agnieszka Kowalewska

Kliknij na środek dowolnego obrazka, aby powiększyć
agnieszka Mistrz Agnieszka Kowalewska Mistrz Agnieszka Kowalewska Mistrz Agnieszka Kowalewska Mistrz Agnieszka Kowalewska Mistrz Agnieszka Kowalewska Mistrz Agnieszka Kowalewska Mistrz Agnieszka Kowalewska Mistrz Agnieszka Kowalewska
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.