V Liceum Ogólnokształcące
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już ponad 5 lat. Ten krótki, ale bardzo intensywny czas to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej (tylko 30 zł) oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu 30 zł należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Rocznik 2007

 Klasa: B
 Wychowawca: Celina Tańska
 Profil: biologiczno-sportowy
  1. Berezowska Beata
  2. Boyke Agnieszka
  3. Brzozowska Marta
  4. Chmiel Krzysztof
  5. Dawidowski Dominik
  6. Dominik Karolina
  7. Ellwart Piotr
  8. Gilla Grzegorz
  9. Grom Bartosz
10. Grzeszek Bartosz
11. Jaroch Magdalena
12. Kanczkowski Bartosz
13. Karczewska Małgorzata
14. Klinkosz Łukasz
15. Kullas Katarzyna
16. Lange Dominika
17. Lukjanek Ewelina
18. Mielewczyk Katarzyna
19. Miotk Agata
20. Miotke Damian
21. Myszka Dawid
22. Nowak Adrian
23. Pomieczyńska Dorota
24. Ratomska Magdalena
25. Sidorczuk Anna
26. Staszyńska Natalia
27. Szymerowska Natalia
28. Wieleba Marlena
29. Wieżel Weronika
30. Zalewska Joanna

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: E
 Wychowawca: Karina Zadworzańska
 Profil: językowy - euroklasa
  1. Bigus Magda
  2. Dering Wioletta
  3. Dettlaff Jolanta
  4. Doppke Monika
  5. Drapczuk Aleksandra
  6. Głuszko Katarzyna
  7. Gruba Izabela
  8. Hutnik Karolina
  9. Idzikowska Dominika
10. Kałuźniak Krzysztof
11. Kostra Weronika
12. Kreft Marlena
13. Lange Anita
14. Lessnau Łukasz
15. Lewandowska Martyna
16. Lisius Paulina
17. Pietrzak Magdalena
18. Politowska Urszula
19. Popow Paula
20. Proena Małgorzata
21. Reclaw Joanna
22. Skorupka Paweł
23. Sokołowska Karolina
24. Szadow Karolina
25. Trepczyk Dominika
26. Weiher Małgorzata
27. Wirkus Monika
28. Wiśniewski Robert
29. Zielińska Jagoda
30. Zygmuntowicz Alicja

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: Ha
 Wychowawca: Barbara Malawska
 Profil: humanistyczny
  1. Brzeska Barbara
  2. Gaffke Alicja
  3. Hać Damian
  4. Hasse Adrian
  5. Kiel Dorota
  6. Kirkowska Natalia
  7. Klejsa Erwina
  8. Konopińska Natalia
  9. Krausa Waldemar
10. Ludynia Krzysztof
11. Łukasik Przemysław
12. Malicka Agnieszka
13. Nowak Patrycja
14. Potrykus Agnieszka
15. Pranga Alicja
16. Protasiuk Joanna
17. Rajski Wojciech
18. Roda Wiesława
19. Silikowska Joanna
20. Siuda Żaneta
21. Stasiak Mateusz
22. Synowiecka Beata
23. Szczypior Karolina
24. Talaśka Arkadiusz
25. Tokarski Arkadiusz
26. Wilamowska Kornelia
27. Wrońska Katarzyna

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: He
 Wychowawca: Aleksandra Grzenia
 Profil: humanistyczny
  1. Bagińska Marlena
  2. Chlechowicz Karolina
  3. Chylińska Natalia
  4. Elke Karolina
  5. Formela Wojciech
  6. Gabiga Zuzanna
  7. Haraj Bartłomiej
  8. Hewelt Natalia
  9. Hutnik Anna
10. Jankowska Ewelina
11. Kąkol Anna
12. Kunas Anna
13. Kwieciszewski Krzysztof
14. Lesner Joanna
15. Leśnik Agnieszka
16. Lisius Agata
17. Małachowski Paweł
18. Olejnik Maciej
19. Porębska Emilia
20. Pranczke Anna
21. Raszewski Mateusz
22. Schwann Dawid
23. Siemczuk Agata
24. Sitterlee Monika
25. Strzebrakowski Mateusz
26. Tłuścik Joanna
27. Trocka Joanna
28. Wenta Maciej
29. Zdrojewska Magdalena

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: M
 Wychowawca: Beata Lange
 Profil: geograficzno-matematyczny
  1. Barzowska Anna
  2. Blizna Emilia
  3. Bujak Anna
  4. Chęcińska Aleksandra
  5. Czarnecki Łukasz
  6. Czarnocki Krzysztof
  7. Dudek Fabian
  8. Felikszowska Daria
  9. Głuszko Szymon
10. Gruba Marzena
11. Kalkowska Ewelina
12. Machalińska Anna
13. Matyjasik Robert
14. Mienik Sabrina
15. Neumiller Anna
16. Nita Natalia
17. Olszewski Jacek
18. Olszewski Leszek
19. Paschke Anna
20. Pawlikowska Anna
21. Potrykus Hanna
22. Potrykus Małgorzata
23. Roda Adam
24. Rzyczkowski Michał
25. Sawicka Agnieszka
26. Schroeder Paweł
27. Skorowska Aneta
28. Stenka Grzegorz
29. Strzelecki Mateusz
30. Woźniak Robert
31. Zaustowski Maciej

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy


Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  2005 ¦  2006 ¦  2007 ¦  2008 ¦  2009 ¦  2010 ¦  2011 ¦  2012 ¦  2013 ¦  2014 ¦  2015 ¦  2016  ¦
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
© 2011 Stowarzyszenie Wejhera, Maciej Skok