V Liceum Ogólnokształcące
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już ponad 5 lat. Ten krótki, ale bardzo intensywny czas to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej (tylko 30 zł) oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu 30 zł należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Rocznik 2009

 Klasa: B
 Wychowawca: Mirosława Charlęska
 Profil: biologiczno-sportowy
  1. Bisewski Szymon
  2. Borucka Eliza
  3. Chamerek Patrycja
  4. Damaszk Piotr
  5. Domaros Beata
  6. Drewniak Rafał
  7. Figura Bożena
  8. Gafka Katarzyna
  9. Hirsz Sylwia
10. Klawon Karolina
11. Klein Beata
12. Kloka Angelika
13. Kummer Sylwia
14. Langa Wiktor
15. Machalińska Aleksandra
16. Maszota Ewelina
17. Neubert Michał
18. Palenica Klaudia
19. Pawelczyk Natalia
20. Plichta Justyna
21. Pryczkowska Grażyna
22. Rohde Julita
23. Rompza Szymon
24. Selonka Alicja
25. Sobieralska Weronika
26. Stuba Aleksandra
27. Tutaj Mateusz
28. Wawer Paulina
29. Westa Joanna
30. Wicon Łukasz
31. Wilk Anna
32. Zieleniewska Joanna

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: E
 Wychowawca: Joanna Piotrowicz
 Profil: językowy - euroklasa
  1. Bianga Karolina
  2. Cirocka Magdalena
  3. Czerniakowska Weronika
  4. Depta Sabina
  5. Foigt Rafał
  6. Gillmeister Natalia
  7. Godlewska Anna
  8. Grabowska Magdalena
  9. Grzymkowski Bartosz
10. Iwaszkiewicz Agnieszka
11. Jagnow Agnieszka
12. Jurkowska Joanna
13. Kąkol Monika
14. Krzemińska Alicja
15. Lewandowska Justyna
16. Lewandowska Małgorzata
17. Lieder Agnieszka
18. Nadolska Patrycja
19. Okrój Lucyna
20. Pawelczyk Romina
21. Plińska Monika
22. Romanik Natalie
23. Socha Małgorzata
24. Syldatk Marta
25. Trembińska Adrianna
26. Wenta Aleksandra
27. Zacholska Marta
28. Zdziaszek Izabela

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: Ha
 Wychowawca: Iwona Ścisłowska
 Profil: humanistyczny
  1. Bach Bartłomiej
  2. Bemke Jadwiga
  3. Cichosz Aleksandra
  4. Dawczyński Mateusz
  5. Ellwart Angelika
  6. Garska Alicja
  7. Grzenkowicz Dominika
  8. Gustowska Anita
  9. Karsznia Monika
10. Kupska Anna
11. Lange Angelika
12. Lezner Krzysztof
13. Mampe Kinga
14. Mazur Karolina
15. Muszka Magdalena
16. Niźnik Karolina
17. Olszewska Róża
18. Olszowiec Anna
19. Pop Monika
20. Prądzyńska Pamela
21. Pyś Magdalena
22. Richert Agnieszka
23. Ryta Anna
24. Semak Kacper
25. Siniecka Justyna
26. Stenka Małgorzata
27. Swakowska Maja
28. Tederko Aleksandra
29. Tonoyan Geworg
30. Wasielke Jowita

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: Hb
 Wychowawca: Beata Zaustowska
 Profil: humanistyczny
  1. Andryskowski Krystian
  2. Bednarska Magdalena
  3. Bruc Jagoda
  4. Bujakiewicz Karolina
  5. Dampc Adrianna
  6. Daszke Agata
  7. Foigt Monika
  8. Gabryelska Kinga
  9. Gojka Monika
10. Górniak Weronika
11. Janiec Karolina
12. Kankowska Renata
13. Kasprzewska Anna-Maria
14. Kąkol Katarzyna
15. Łosińska Anna
16. Maciszka Izabela
17. Melzer Aleksandra
18. Michalak Michał
19. Naczke Klaudia
20. Orłowska Magdalena
21. Peplińska Karolina
22. Piotrowicz Magdalena
23. Rutz Adrianna
24. Selonke Małgorzata
25. Sychowska Joanna
26. Szornak Natalia
27. Szreder Emilia
28. Szymoniak Klaudia
29. Teszka Mieszko
30. Wasilka Adriana

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: P
 Wychowawca: Agata Kubik
 Profil: politologiczny
  1. Bistram Paulina
  2. Chojnacka Monika
  3. Chrabkowski Grzegorz
  4. Elwart Natalia
  5. Gołuchowska Marta
  6. Gruba Magdalena
  7. Hallmann Joanna
  8. Hinca Anna
  9. Knuta Natalia
10. Konkol Jessica
11. Koss Małgorzata
12. Koszałka Małgorzata
13. Kulling Marta
14. Labuda Magdalena
15. Lademann Patrycja
16. Lewińska Aleksandra
17. Miler Krzysztof
18. Miotk Marta
19. Moszczyńska Karolina
20. Mutka Marcin
21. Owczarek Mateusz
22. Popławski Wiaczesław
23. Rutkowska Agnieszka
24. Sawicka Aleksandra
25. Siemann Joanna
26. Skwarło Michał
27. Stefanowski Damian
28. Stenka Rafał
29. Straszewska Anna
30. Szczypior Krystian
31. Świątek Maciej
32. Świniarska Marzena
33. Willa Ewelina

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy


Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  2005 ¦  2006 ¦  2007 ¦  2008 ¦  2009 ¦  2010 ¦  2011 ¦  2012 ¦  2013 ¦  2014 ¦  2015 ¦  2016  ¦
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.