V Liceum Ogólnokształcące
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas -absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już ponad 5 lat. Ten krótki, ale bardzo intensywny czas to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej (tylko 30 zł) oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu 30 zł należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Rocznik 2012

 Klasa: B
 Wychowawca: Beata Zaustowska
 Profil: biologiczno-sportowy
  1. Bank Marek
  2. Bartczak Aleksandra
  3. Białk Magdalena
  4. Bizewska Katarzyna
  5. Bużan Joanna
  6. Chudzyńska Anna
  7. Czoska Mariusz
  8. Dampc Aneta
  9. Formella Dominika
10. Gąciarz Joanna
11. Gogół Natalia
12. Grinholc Sławomir
13. Gruba Karolina
14. Gruchalska Paulina
15. Grzywacz Mariusz
16. Jaworeńska Patrycja
17. Jereczek Marlena
18. Kass Aneta
19. Kummer Gracjan
20. Mach Zuzanna
21. Marjańska Martyna
22. Mienik Angelina
23. Milka Łukasz
24. Mocek Łukasz
25. Patok Szymon
26. Pieńkowska Patrycja
27. Roksz Marcelina
28. Szur Patrycja
29. Wejer Patryk
30. Wicka Dorota
31. Zajerska Anna
32. Żurowski Maciej

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: E
 Wychowawca: Joanna Piotrowicz
 Profil: językowy - euroklasa
  1. Bednarek Patrycja
  2. Bistroń Ingrid
  3. Chyrzyńska Patrycja
  4. Cyman Mateusz
  5. Czaja Hanna
  6. Dampc Katarzyna
  7. Dampc Michalina
  8. Figuła Dorota
  9. Gaffka Kamila
10. Grubba Damian
11. Kabaja Dariusz
12. Kafka Anna
13. Kitowska Natalia
14. Korthals Dominika
15. Kowalewska Izabella
16. Kwidziński Maciej
17. Lipka Joanna
18. Machalińska Agata
19. Marcinkiewicz Magdalena
20. Marcola Patrycja
21. Okroy Katarzyna
22. Pankow Alicja
23. Potrykus Weronika
24. Szyrowska Marietta
25. Theisebach Dorota
26. Tobiaska Kinga
27. Wrońska Honorata
28. Zakrzewski Michał
29. Zaworska Jagoda
30. Zelewska Joanna

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: H
 Wychowawca: Agata Kubik
 Profil: humanistyczny
  1. Albecka Ewelina
  2. Białowąs Marcin
  3. Czaja Aneta
  4. Döring Marcelina
  5. Ewalt Barbara
  6. Furman Magdalena
  7. Gołowacz Szczepan
  8. Gondek Mateusz
  9. Hinca Agnieszka
10. Kałuzińska Magda
11. Ochrona danych osobowych
12. Koss Natalia
13. Kunas Joanna
14. Kunath Patrycja
15. Kunz Sandra
16. Lademann Aleksandra
17. Lange Dawid
18. Lessnau Maja
19. Lezner Aleksandra
20. Magulska Aleksandra
21. Makowska Natalia
22. Miotke Daria
23. Nowosadzka Justyna
24. Reszke Joanna
25. Rolbiecki Robert
26. Sikora Joanna
27. Stadler Natalia
28. Staniszewski Michał
29. Szymelfenig Adam
30. Walkusz Vanessa
31. Wiśniewska Kornelia

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: M
 Wychowawca: Patrycja Orłowska/Joanna Patelczyk
 Profil: matematyczno-informatyczny
  1. Adamska Dagmara
  2. Baranowski Krystian
  3. Behmke Klaudia
  4. Borski Krystian
  5. Bychowski Szymon
  6. Ciećwierz Marta
  7. Darznik Dawid
  8. Formella Monika
  9. Frankowska Agnieszka
10. Gammert Kamil
11. Gołąbek Piotr
12. Jaroś Joanna
13. Knut Dawid
14. Kreft Karolina
15. Laga Michał
16. Myszka Hanna
17. Olczyk Adam
18. Piastowska Monika
19. Płocharczyk Dawid
20. Ratajczak Anna
21. Sawicki Maciej
22. Szamocka Adrianna
23. Tutkowski Krzysztof

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: P
 Wychowawca: Beata Lange/Jacek Brzeziński
 Profil: politologiczny
  1. Bach Angelika
  2. Bałtowski Dawid
  3. Bisewski Krzysztof
  4. Dąbrowski Denis
  5. Elke Agnieszka
  6. Elwart Kamila
  7. Gąsior Klaudia
  8. Gołębiewski Gracjan
  9. Gruba Dominika
10. Grzywa Paulina
11. Idzikowska Monika
12. Kloske Aneta
13. Kloske Wioletta
14. Korościk Maciej
15. Lejkowska Karolina
16. Markiewicz Ewa
17. Mielewczyk Magdalena
18. Morycka Aleksandra
19. Nowak Mateusz
20. Okólska Klaudia
21. Paczoska Agnieszka
22. Patelczyk Mateusz
23. Piernicka Paulina
24. Ratenow Adrianna
25. Rozwałka Wojciech
26. Rożniakowska Martyna
27. Ruszkowski Radosław
28. Schlomm Weronika
29. Tarnowska Agnieszka
30. Zabłotni Anna
31. Zawadzka Daria
32. Zdziebłowska Marta

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy


Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  2005 ¦  2006 ¦  2007 ¦  2008 ¦  2009 ¦  2010 ¦  2011 ¦  2012 ¦  2013 ¦  2014 ¦  2015 ¦  2016  ¦
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.