V Liceum Ogólnokształcące
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas -absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już ponad 5 lat. Ten krótki, ale bardzo intensywny czas to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej (tylko 30 zł) oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu 30 zł należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Rocznik 2013

 Klasa: B
 Wychowawca: Joanna Kwiatkowska
 Profil: biologiczno-sportowy
  1. Baranowski Tomasz
  2. Barzowska Marzena
  3. Bieszke Dorota
  4. Bistram Amelia
  5. Bogusławska Patrycja
  6. Bujakiewicz Daria
  7. Dominik Joanna
  8. Dzionk Monika
  9. Ellwart Karolina
10. Figlon Dominika
11. Gaffke Weronika
12. Gogół Ewelina
13. Gołda Bartłomiej
14. Hildebrandt Cezary
15. Hubeny Jakub
16. Klein Izabela
17. Konkel Katarzyna
18. Kubiak Dominika
19. Kunikowska Karolina
20. Kustra Katarzyna
21. Kwaśniewska Agnieszka
22. Marek Beata
23. Matczuk Maria
24. Papke Przemysław
25. Paszki Łukasz
26. Reck Karolina
27. Słonina Maciej
28. Słowy Klaudia
29. Treppa Paweł
30. Waldowski Michał
31. Zaborowska Katarzyna
32. Zawadzka Karina
33. Zelewska Kinga

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: E
 Wychowawca: Mirosława Charlęska
 Profil: językowy - euroklasa
  1. Brzuzy Patrycja
  2. Dróżdż Marta
  3. Fytsyak Tetyana
  4. Kamiński Damian
  5. Kamper Paulina
  6. Kąkol Aneta
  7. Kepka Emilia
  8. Klepin Izabela
  9. Kowalska Agnieszka
10. Kraszkiewicz Karolina
11. Kreft Dalia
12. Kutschke Karolina
13. Lekner Patrycja
14. Milewczyk Eliza
15. Pawlikowska Dorota
16. Pionke Anna
17. Podbielska Patrycja
18. Preihs Martyna
19. Rompca Kinga
20. Rutkowska Izabela
21. Świtała Kaja
22. Torebko Agnieszka
23. Wirska Kornelia
24. Zakrzewska Aleksandra
25. Żmiejko Aleksandra

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: H
 Wychowawca: Barbara Malawska
 Profil: humanistyczny
  1. Angel Marta
  2. Boszke Izabela
  3. Bujak Aleksandra
  4. Cieplińska Paulina
  5. Cyman Natalia
  6. Dewa Agnieszka
  7. Dosz Patrycja
  8. Formela Mariola
  9. Gerszewska Magdalena
10. Gordziej Katarzyna
11. Hertha Magda
12. Hilla Aleksandra
13. Joskowska Danuta
14. Kilińska Natalia
15. Kozikowska Klaudia
16. Kozłowska Agata
17. Krause Karolina
18. Kreft Aleksandra
19. Kresowska Aleksandra
20. Malinowska Marta
21. Miszke Joanna
22. Muńska Dominika
23. Perszon Joanna
24. Pieper Oktawia
25. Pionk Dominika
26. Pranszke Agnieszka
27. Rzeszewicz Karolina
28. Sroka Wojciech
29. Szulc Jan
30. Walkusz Maciej
31. Wenta Dominika
32. Węsierska Klaudia
33. Wujec Agnieszka

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: M
 Wychowawca: Magdalena Skuza
 Profil: matematyczno-informatyczny
  1. Andryskowska Justyna
  2. Bereza Adrian
  3. Cejrowska Joanna
  4. Czerska Joanna
  5. Dzięgelewska Patrycja
  6. Frankowska Adriana
  7. Grzenia Klaudia
  8. Guenther Aldona
  9. Hewelt Krystian
10. Jędrzejewski Michał
11. Kapica Joanna
12. Kupc Marek
13. Kupferschmidt Michał
14. Lenz Filip
15. Moszczyński Krzysztof
16. Ossowska Angelika
17. Pająk Adam
18. Pikron Bartosz
19. Skierka Tomasz
20. Socha Patrycja
21. Suchorz Dawid
22. Szuta Przemysław
23. Szypelt Aureliusz

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

 Klasa: P
 Wychowawca: Aleksandra Kuchta
 Profil: politologiczny
  1. Bendik Agata
  2. Bieszk Ilona
  3. Dołgowski Adam
  4. Dosz Karol
  5. Dziobak Anna
  6. Ewald Weronika
  7. Falk Kinga
  8. Gaffke Joanna
  9. Głód Krzysztof
10. Jóskowski Artur
11. Kępińska Patrycja
12. Kęsik Kacper
13. Kierznikowicz Damian
14. Kitowska Anna
15. Labuda Magdalena
16. Miszka Kamila
17. Nadolski Tomasz
18. Pionk Magdalena
19. Polkowska Karolina
20. Ruda Mikołaj
21. Styn Weronika
22. Szultk Robert
23. Tiszer Juliana
24. Walkusch Konrad
25. Wicon Natalia
26. Zinkel Karolina

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy


Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  2005 ¦  2006 ¦  2007 ¦  2008 ¦  2009 ¦  2010 ¦  2011 ¦  2012 ¦  2013 ¦  2014 ¦  2015 ¦  2016  ¦
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.