III Liceum Profilowane

Stowarzyszenie Wejhera działa już ponad 5 lat. Ten krótki, ale bardzo intensywny czas to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej (tylko 30 zł) oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu 30 zł należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Rocznik 2013

15. Stempowski Kamil
16. Szimelpfenig Dominik
17. Szlas Patryk

Zobacz zdjęcia absolwentów tej klasy

Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  2005 ¦  2006 ¦  2007 ¦  2008 ¦  2009 ¦  2010 ¦  2011 ¦  2012 ¦  2013 ¦  2014   ¦
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.