Technikum Uzupełniające nr 3
dla Dorosłych

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Technikum Uzupełniające nr 3 dla Dorosłych
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera
w Wejherowie

Rocznik 2006

Klasa: A
Wychowawca: Maciej Skok
Zawód: Technik mechanik
Specjalność: Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Bieszk Bartłomiej
  2. Bistram Szymon
  3. Brilla Karol
  4. Brzeski Mariusz
  5. Cholka Łukasz
  6. Czoska Krzysztof
  7. Dampc Robert
  8. Doering Krzysztof
  9. Doppke Krzysztof
10. Grzenkowicz Karol
11. Krauze Krzysztof
12. Richert Sławomir
13. Rychert Michał
14. Stolc Tomasz
15. Szczygieł Łukasz
16. Szczypior Łukasz
17. Twork Michał
18. Zięba Kamil

Wybierz inny rocznik ukończenia

¦  2006 ¦  2008 ¦  2009 ¦  2010 ¦  2011 ¦  2012 ¦  2013  ¦
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.