Technikum Uzupełniające nr 3
dla Dorosłych

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Technikum Samochodowe dla Dorosłych

15. Warkusz Damian

Wybierz inny rocznik ukończenia

¦  2006 ¦  2008 ¦  2009 ¦  2010 ¦  2011 ¦  2012 ¦  2013  ¦
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.