Zasadnicza Szkoła Samochodowa
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY
Zasadnicza Szkoła Samochodowa
w Wejherowie

Rocznik 1973

Klasa: A
Wychowawca: Hubert Suchecki
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Baraniuk Janusz
  2. Bizewski Eugeniusz
  3. Bukrej Andrzej
  4. Chojnacki Franciszek
  5. Ciskowski Marian
  6. Czoska Adam
  7. Formela Andrzej
  8. Gołębiewski Marian
  9. Grzenia Leszek
10. Hintzke Kazimierz
11. Jeka Ryszard
12. Kamiński Tadeusz
13. Kędzierski Marek
14. Kiedrowicz Czesław
15. Kiedrowski Mirosław
16. Król Jan
17. Kwidziński Jerzy
18. Lademann Andrzej
19. Lubner Stanisław
20. Malinowski Roman
21. Marciniak Jan
22. Melcer Marek
23. Minga Franciszek
24. Mudlaff Krzysztof
25. Nowak Tadeusz
26. Siedziukiewicz Piotr
27. Steinke Piotr
28. Sychowski Mieczysław
29. Szumnarski Zdzisław
30. Szymanowski Janusz
31. Teleon Zbigniew
32. Trotzki Antoni
33. Uzdrowski Zbigniew
34. Wiśniewski Zbigniew

Klasa: B
Wychowawca: Jadwiga Szczerkowska
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Czoper Zygmunt
  2. Dawidowski Zbigniew
  3. Dettlaff Józef
  4. Fatyga Stanisław
  5. Formela Roman
  6. Gawryszewski Zdzisław
  7. Gieryk Ryszard
  8. Kaczmarczyk Tadeusz
  9. Klimas Paweł
10. Konopka Jan
11. Kostrzewski Walenty
12. Krzynowek Zbigniew
13. Labuda Zygmunt
14. Lademann Kazimierz
15. Lukjanek Bogdan
16. Mamrot Bogdan
17. Mathea Henryk
18. Mudlaff Stefan
19. Nesterowicz Edward
20. Niedbałka Tadeusz
21. Nowak Miron
22. Ochocki Tadeusz
23. Piechociński Grzegorz
24. Piotrowki Kazimierz
25. Potrykus Leon
26. Rathnau Jan
27. Sikorski Kazimierz
28. Stępniewski Andrzej
29. Szefka Józef
30. Szymański Leszek
31. Uzdrowski Mieczysław
32. Walaszkowski Zygmunt
33. Wenta Kazimierz
34. Wittbrodt Józef
35. Zawiołkowski Eugeniusz

Klasa: C
Wychowawca: Ryszard Pawlikowski
Zawód: Elektromechanik pojazdów samochodowych
  1. Bijak Tadeusz
  2. Bonk Zygmunt
  3. Brodowiak Edmund
  4. Brodowiak Waldemar
  5. Byczkowski Henryk
  6. Chęciński Mirosław
  7. Drzymalski Witold
  8. Gorczyca Ryszard
  9. Kaczmarek Wiesław
10. Kamiński Edmund
11. Kędra Edward
12. Kreft Józef
13. Kunicki Henryk
14. Lesner Stanisław
15. Mielewczyk Leon
16. Namsołek Roman
17. Orzeł Andrzej
18. Płocki Zdzisław
19. Putzig Jan
20. Rosiński Zbigniew
21. Rybant Zdzisław
22. Samel Roman
23. Skórowski Kazimierz
24. Skrzypiński Ryszard
25. Skrzypkowski Mieczysław
26. Srok Eugeniusz
27. Strzezewski Eugeniusz
28. Szpunar Piotr
29. Szwed Edward
30. Walczak Władysław
31. Wandtke Wacław
32. Wasielewski Andrzej
33. Węzeł Roman
34. Wiśniewski Zbigniew
35. Włoczewski Lesław
36. Zielke Zenon

Klasa: D
Wychowawca: Oskar Markowski
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Bargański Czesław
  2. Bąkowski Zbigniew
  3. Bednarek Zygmunt
  4. Budzisz Wojciech
  5. Ceynowa Mirosław
  6. Czech Krzysztof
  7. Filipiak Roman
  8. Fobke Zenon
  9. Frączek Wiesław
10. Gruździs Kazimierz
11. Hejmowski Kazimierz
12. Jach Kazimierz
13. Jeszke Kazimierz
14. Kargol Marek
15. Korzeniowski Andrzej
16. Kowalski Tadeusz
17. Kuboczek Piotr
18. Kupski Stefan
19. Lange Stanisław
20. Makowski Czesław
21. Makowski Zbigniew
22. Nadiwski Tadeusz
23. Nieścior Lech
24. Nowosadzki Janusz
25. Olkowicz Ireneusz
26. Pełka Zenon
27. Piechowicz Tadeusz
28. Poljański Ireneusz
29. Rodziewicz Henryk
30. Rumpczyk Stanisław
31. Skuza Zbigniew
32. Szmagliński Zygmunt
33. Szopiński Roman
34. Wermiński Ryszard
35. Witt Zbigniew
36. Żynda Jerzy

Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  1952 ¦  1953 ¦  1954 ¦  1955 ¦  1956 ¦  1957 ¦  1970 ¦  1971 ¦  1972 ¦  1973 ¦  1974 ¦  1975 ¦  1976 ¦  1977  ¦
¦  1978 ¦  1979 ¦  1980 ¦  1981 ¦  1982 ¦  1983 ¦  1984 ¦  1985 ¦  1986 ¦  1987 ¦  1988 ¦  1989 ¦  1990 ¦  1991  ¦
¦  1992 ¦  1993 ¦  1994 ¦  1995 ¦  1996 ¦  1997 ¦  1998 ¦  1999 ¦  2000 ¦  2001 ¦  2002 ¦  2003  ¦
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
© 2011 Stowarzyszenie Wejhera, Maciej Skok