Zasadnicza Szkoła Samochodowa
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY
Zasadnicza Szkoła Samochodowa
w Wejherowie

Rocznik 1975

Klasa: A
Wychowawca: Tadeusz Bonarowski
Zawód: Kierowca-mechanik pojazdów samochodowych
  1. Baranowski Jan
  2. Behrendt Andrzej
  3. Cieśla Kazimierz
  4. Dominik Ryszard
  5. Drywa Jerzy
  6. Dzienisz Zbigniew
  7. Fornalik Zdzisław
  8. Gaffke Andrzej
  9. Hinca Jan
10. Jankowski Jan
11. Kaczykowski Marek
12. Kulik Wiesław
13. Lejk Andrzej
14. Lisowski Andrzej
15. Lubiński Janusz
16. Marciszewski Wojciech
17. Mejna Marian
18. Michalski Andrzej
19. Mielewczyk Wojciech
20. Mielke Franciszek
21. Mochyła Jan
22. Olter Zdzisław
23. Pianowski Roman
24. Prociewicz Roman
25. Rozenkranc Wiesław
26. Różyński Ryszard
27. Rusakiewcz Krzysztof
28. Smętoch Adam
29. Stafiński Andrzej
30. Sudnik Wiesław
31. Tokarski Zenon
32. Tuskowski Leszek
33. Więckowski Lech
34. Wojciechowicz Bogdan

Klasa: B
Wychowawca: ...
Zawód: Kierowca-mechanik pojazdów samochodowych
  1. Bach Jan
  2. Bakun Eugeniusz
  3. Bemke Stanisław
  4. Bizewski Krzysztof
  5. Bork Ryszard
  6. Cynka Lech
  7. Dolata Mirosław
  8. Ferra Jan
  9. Formela Andrzej
10. Formella Adam
11. Freitag Lenon
12. Jarczewski Waldemar
13. Jurkowski Roman
14. Klawikowski Piotr
15. Kloska Józef
16. Kreft Edmund
17. Kristmann Roman
18. Krom Kazimierz
19. Mackiewicz Marek
20. Makowski Jerzy
21. Naczk Jerzy
22. Płomień Mirosław
23. Polański Witold
24. Pospieszny Bogusław
25. Potrykus Marian
26. Poźniak Zbigniew
27. Przybylski Wojciech
28. Radziak Adam
29. Renusch Andrzej
30. Rybaczyk Kryspin
31. Siebert Marek
32. Siewert Marek
33. Sułkowski Krzysztof
34. Szalk Czesław
35. Tandek Tomasz
36. Trocha Henryk
37. Zieliński Zdzisław

Klasa: C
Wychowawca: Zbigniew Leśniowski
Zawód: Kierowca-mechanik pojazdów samochodowych
  1. Adrian Franciszek
  2. Andryskowski Franciszek
  3. Asmus Kazimierz
  4. Bielski Zdzisław
  5. Blaszkowski Kazimierz
  6. Boczyński Marian
  7. Bolda Leon
  8. Bujak Kazimierz
  9. Bystram Franciszek
10. Czaja Kazimierz
11. Czylkowski Zygmunt
12. Dampc Edmund
13. Detlaf Florian
14. Drawc Ryszard
15. Grzonkowski Tadeusz
16. Karcz Józef
17. Kempski Ryszard
18. Klebba Zygfryd
19. Krygier Andrzej
20. Kurzynoga Roman
21. Lilla Andrzej
22. Musiał Ryszard
23. Niedźwiecki Ryszard
24. Pawlikowski Mirosław
25. Pionke Kazimierz
26. Potrykus Ryszard
27. Ruta Ryszard
28. Sorn Władysław
29. Stefanowski Mieczysław
30. Synowiecki Edward
31. Szczypior Andrzej
32. Wica Stanisław
33. Zielonka Bogusław
34. Źródło Henryk

Klasa: D
Wychowawca: Witold Sieg
Zawód: Kierowca-mechanik pojazdów samochodowych
  1. Atemborski Zbigniew
  2. Bekier Marek
  3. Bury Arkadiusz
  4. Dietrich Zdzisław
  5. Dobrzyński Krzysztof
  6. Fujak Wojciech
  7. Górski Roman
  8. Gułaś Krzysztof
  9. Jagła Leszek
10. Janikowki Zbigniew
11. Janusz Marian
12. Kamiński Jerzy
13. Kowalczyk Grzegorz
14. Kozłowski Krzysztof
15. Krefta Jan
16. Kupferschmidt Marek
17. Maleszewski Mieczysław
18. Muszyński Marian
19. Nowak Zbigniew
20. Pietrzak Leszek
21. Płażyński Krzysztof
22. Płotka Marek
23. Pozański Andrzej
24. Proena Florian
25. Pyrzowski Antoni
26. Rechmal Andrzej
27. Sarol Waldemar
28. Sawoniuk Jerzy
29. Springmann Zenon
30. Szleter Tadeusz
31. Tarnowski Tadeusz
32. Trendel Mirosław
33. Urbanik Marek
34. Wansel Marian

Klasa: E
Wychowawca: Leon Dzienisz
Zawód: Elektromechanik pojazdów samochodowych
  1. Bednarek Jan
  2. Bizewski Stefan
  3. Brzuchacz Andrzej
  4. Cieślak Zdzisław
  5. Czarzbon Roman
  6. Czubek Zbigniew
  7. Dąbk Jan
  8. Dompke Ludwik
  9. Drewek Wojciech
10. Dziemian Romuald
11. Hebel Andrzej
12. Hebel Czesław
13. Jaźwierski Jarosław
14. Jeka Bogdan
15. Jeka Jan
16. Judek Marek
17. Kazyaka Kazimierz
18. Langmesser Zenon
19. Meller Jarosław
20. Nagórski Piotr
21. Nowicki Mirosław
22. Paszczyk Wiesław
23. Raczyński Szczepan
24. Richert Andrzej
25. Rzeszutek Mirosław
26. Sancewicz Wacław
27. Sokołowski Franciszek
28. Stempnik Waldemar
29. Turzyński Mirosław
30. Wesołowski Leszek
31. Wilczyński Marek
32. Wiśniewski Artur
33. Zakrzewski Henryk

Klasa: F
Wychowawca: ...
Zawód: Blacharz karoseryjny
  1. Bieńkowski Zbigniew
  2. Bobkowski Zenon
  3. Cyman Mirosław
  4. Cyrklaff Sylwester
  5. Domarus Henryk
  6. Droś Jerzy
  7. Erdmański Jan
  8. Formella Henryk
  9. Gaffka Stanisław
10. Gett Jarosław
11. Gilla Zbigniew
12. Gliwiński Czesław
13. Gryka Czesław
14. Hintzke Henryk
15. Jamroz Jacek
16. Kleina Franciszek
17. Konkel Józef
18. Kunat Andrzej
19. Kuś Ryszard
20. Lange Paweł
21. Liss Ryszard
22. Milewski Krzysztof
23. Miotk Bogusław
24. Ołdakowski Andrzej
25. Parus Stefan
26. Pełechaty Jerzy
27. Pietrasin Tomasz
28. Pionk Henryk
29. Popko Leszek
30. Rambiert Jacek
31. Sirocki Mieczysław
32. Sobolewski Tadeusz
33. Sójka Mirosław
34. Szczotka Witold
35. Szmidt Edmund
36. Walburg Andrzej
37. Wróblewski Jerzy

Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  1952 ¦  1953 ¦  1954 ¦  1955 ¦  1956 ¦  1957 ¦  1970 ¦  1971 ¦  1972 ¦  1973 ¦  1974 ¦  1975 ¦  1976 ¦  1977  ¦
¦  1978 ¦  1979 ¦  1980 ¦  1981 ¦  1982 ¦  1983 ¦  1984 ¦  1985 ¦  1986 ¦  1987 ¦  1988 ¦  1989 ¦  1990 ¦  1991  ¦
¦  1992 ¦  1993 ¦  1994 ¦  1995 ¦  1996 ¦  1997 ¦  1998 ¦  1999 ¦  2000 ¦  2001 ¦  2002 ¦  2003  ¦
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
© 2011 Stowarzyszenie Wejhera, Maciej Skok