Zasadnicza Szkoła Samochodowa
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY
Zasadnicza Szkoła Samochodowa
w Zespole Szkół Samochodowych im. Jakuba Wejhera
w Wejherowie

Rocznik 1992

Klasa: A
Wychowawca: Jadwiga Lesner
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Block Tomasz
  2. Bobkowski Mariusz
  3. Buchelt Mariusz
  4. Daniluk Grzegorz
  5. Dzienisz Wojciech
  6. Friedenberger Jakub
  7. Gajewski Adrian
  8. Kaszuba Robert
  9. Klahs Rafał
10. Kolator Artur
11. Laskowski Piotr
12. Leczyk Dariusz
13. Lewiński Maciej
14. Lisiecki Krzysztof
15. Loewnau Mariusz
16. Łaga Zdzisław
17. Milewski Piotr
18. Mudlaff Arkadiusz
19. Oberzig Sylwin
20. Osowski Rafał
21. Pionka Tomasz
22. Ponka Rafał
23. Potratz Leszek
24. Reschke Michał
25. Stolarczyk Piotr
26. Strakowski Piotr
27. Świtoński Grzegorz
28. Walus Rafał
29. Wańdoch Sylwiusz
30. Zgórski Jarosław

Klasa: B
Wychowawca: Brunon Miszke
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Bajkowski Marek
  2. Borys Wojciech
  3. Brunke Remigiusz
  4. Buszman Sławomir
  5. Dąbrowny Mariusz
  6. Elas Jerzy
  7. Gładkowski Robert
  8. Halmann Mariusz
  9. Haza Marek
10. Kiełczyński Rafał
11. Krzebietke Krzysztof
12. Loewnau Paweł
13. Łągiewczyk Piotr
14. Markowski Marek
15. Matusiak Grzegorz
16. Milosch Janusz
17. Narloch Michał
18. Nowak Michał
19. Nowicki Arkadiusz
20. Pawlina Błażej
21. Piastowski Rafał
22. Pionk Tadeusz
23. Płotka Ryszard
24. Rembas Przemysław
25. Rohda Dariusz
26. Sianowski Marcin
27. Skaza Ryszard
28. Sommer Łukasz
29. Struk Mirosław
30. Szalc Karol
31. Szulc Jarosław
32. Wasilewski Artur
33. Żarnowski Marcin

Klasa: C
Wychowawca: Urszula Józefczyk
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Adrian Mariusz
  2. Błaszczok Damian
  3. Budnik Tomasz
  4. Gajewski Piotr
  5. Grot Jarosław
  6. Grünholz Mikołaj
  7. Grzenkowicz Mariusz
  8. Grzyb Krzysztof
  9. Hallmann Tadeusz
10. Jeka Witold
11. Karczewski Zbigniew
12. Kenner Marcin
13. Kohnke Mariusz
14. Konarzewski Kamil
15. Krawczyk Piotr
16. Łuczyński Robert
17. Maj Paweł
18. Mallek Marcin
19. Marmurowicz Krzysztof
20. Marzejon Roman
21. Pendowski Robert
22. Potrykus Grzegorz
23. Priebe Arkadiusz
24. Rompa Rafał
25. Sułkowski Grzegorz
26. Szymański Radosław
27. Tessmar Tomasz
28. Tyszer Jacek
29. Tyszkowski Jacek
30. Zelewski Adam

Klasa: D
Wychowawca: Krystyna Szankin
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Buja Arkadiusz
  2. Burdelski Piotr
  3. Chabiniec Tomasz
  4. Cybula Paweł
  5. Czerniejewski Piotr
  6. Daniluk Dariusz
  7. Gałusza Maciej
  8. Gowiński Marcin
  9. Gruenwald Robert
10. Hejmowski Sylwester
11. Jaskuła Tomasz
12. Jelonek Artur
13. Kamiński Andrzej
14. Kufel Sebastian
15. Kwiatkowski Krzysztof
16. Liżewski Mariusz
17. Małaszycki Rafał
18. Mielke Piotr
19. Nawrocki Krzysztof
20. Nowicki Grzegorz
21. Paleczny Piotr
22. Potrykus Sławomir
23. Poznański Paweł
24. Sidor Piotr
25. Sobczyński Marcin
26. Szczęsny Robert
27. Zyskowski Sławomir
28. Żardecki Marek
29. Żurawski Andrzej

Klasa: E
Wychowawca: Eugeniusz Gajewski
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Bieliński Arkadiusz
  2. Bobrowski Tomasz
  3. Ciechanowicz Dariusz
  4. Czaja Sławomir
  5. Doppke Rafał
  6. Drzycimski Wojciech
  7. Formela Adam
  8. Grzenkowicz Marcin
  9. Jastrzębski Tomasz
10. Klawa Ryszard
11. Kotłowski Andrzej
12. Kuchnowski Marek
13. Lejman Artur
14. Liss Mirosław
15. Luchowski Marek
16. Mojek Sebastian
17. Plichta Tomasz
18. Przonak Rafał
19. Roszman Witold
20. Socha Mariusz
21. Soldatke Leszek
22. Wszałek Krzysztof
23. Zielonka Wojciech

Klasa: F
Wychowawca: Zygmunt Warwas/Grażyna Białynicka
Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych
  1. Badura Maciej
  2. Buczyński Marek
  3. Cupa Maciej
  4. Gościewski Leszek
  5. Gólski Krzysztof
  6. Hinz Marcin
  7. Juszczyk Marek
  8. Kaliszewski Krzysztof
  9. Kujawski Leszek
10. Malinowski Jarosław
11. Manista Jacek
12. Niedbalski Karol
13. Ossowski Marek
14. Polakow Marcin
15. Suszek Piotr
16. Śmierzchalski Robert
17. Teska Marek
18. Tomczak Wiesław
19. Wieczorek Grzegorz
20. Wilma Rafał
21. Wolan Mariusz
22. Złoch Piotr
23. Zwara Arkadiusz

Wybierz inny rocznik ukończenia
¦  1952 ¦  1953 ¦  1954 ¦  1955 ¦  1956 ¦  1957 ¦  1970 ¦  1971 ¦  1972 ¦  1973 ¦  1974 ¦  1975 ¦  1976 ¦  1977  ¦
¦  1978 ¦  1979 ¦  1980 ¦  1981 ¦  1982 ¦  1983 ¦  1984 ¦  1985 ¦  1986 ¦  1987 ¦  1988 ¦  1989 ¦  1990 ¦  1991  ¦
¦  1992 ¦  1993 ¦  1994 ¦  1995 ¦  1996 ¦  1997 ¦  1998 ¦  1999 ¦  2000 ¦  2001 ¦  2002 ¦  2003  ¦
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
© 2011 Stowarzyszenie Wejhera, Maciej Skok